کد خبر : ۲۴۳۳۷۴
مدیر عملیات بازار فرابورس:
۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷
مدیر عملیات بازار فرابورس گفت: از طریق افزایش زمان معاملات صندوق‌های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری غیرمستقیم که بواسطه این صندوق‌ها صورت می‌پذیرد، در دسترسی بیشتری قرار خواهند گرفت.

خواندن ۲ دقیقه

بازار ابزارهای نوین مالی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمدصادق غزنوی، مدیر عملیات بازار فرابورس در خصوص تغییر در زمان‌بندی جلسات معاملاتی بازار ابزار‌های نوین مالی فرابورس ایران از دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: علت اخذ این تصمیم افزایش خدمات و دسترس پذیری بازار برای سهامداران و سرمایه‌گذاران بوده تا در بازه زمانی بیشتری بتوانند سفارشات خود را در سامانه ثبت کرده و نسبت به انجام معامله اقدام کنند. از طریق افزایش زمان معاملات صندوق‌های سرمایه گذاری، سرمایه گذاری غیرمستقیم که بواسطه این صندوق‌ها صورت می‌پذیرد، در دسترسی بیشتری قرار خواهند گرفت.


وی با بیان اینکه زمان معاملاتی در بازار سرمایه ایران به نسبت سایر کشورها، زمان محدودتری دارد، افزود: در بورس‌های دنیا، زمان معامله بیشتر است و بازار‌های گوناگون دارای زمان‌های معاملاتی مختلفی هستند و طبیعی است هر چه زمان معاملات بیشتر باشد، امکان برآورده کردن نیازمندی‌های سرمایه‌گذاران نیز بیشتر و احتمال بروز هیجانات کمتر می‌شود. در نتیجه فرابورس ایران با اخذ چنین تصمیمی درصدد است زمان دسترسی به بازار را افرایش دهد.


مدیر عملیات بازار فرابورس گفت: تغییر زمان معاملات تنها در بازار ابزار‌های نوین مالی شامل ETF ها، اوراق تسهیلات مسکن و اوراق با درآمد ثابت می‌شود و در خصوص سهم و حق تقدم اعمال نمی‌شود.


  • بیشتر بخوانید:

ابلاغ معافیت مالیاتی گواهی شراکت تامین مالی جمعی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" زشگزا " در مسیر پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد به سهامداران سود پرداخت می کند.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود "وتعاون" از مهرماه

شرکت بیمه تعاون از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" فاذر " مجددا به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت صنایع آذرآب در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع "صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صبا تامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: