کد خبر : ۲۴۳۴۰۹
۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
مدیراحیا مستقیم ۲ فولاد مبارکه از انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات سالیانه مگامدول A واحد شهید خرازی در این شرکت خبر داد.

خواندن ۲ دقیقه

 تعمیرات سالیانه مگامدول A واحد شهید خرازی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، یوسف مهاجری، مدیراحیا مستقیم ۲ فولاد مبارکه اظهار کرد: تعمیرات سالیانه واحد‌های احیا مستقیم همواره به آماده‌سازی بسیار دقیق مهندسی و ارزیابی ریسک‌های ایمنی و سازماندهی نیروی انسانی و مکانیسم‌های درگیر نیازمند است. بر همین اساس، از ماه‌ها پیش تیم تولید و تعمیرات واحد، برنامه‌ریزی و فراهم ساختن پیش‌نیاز‌های اجرای تعمیرات سالیانه را به‌طور جدی در دستور کار خود قرار داد و خوشبختانه شات‌دان سالیانه مگا مدول A شهید خرازی در خردادماه سال جاری با کیفیت و کمیت مناسب و رعایت اصول ایمنی انجام شد و با موفقیت به اتمام رسید تا در سال «تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها» با تولید کمّی و کیفی مناسب آهن اسفنجی در این مدول، پشتیبانی مناسبت‌تری از واحد فولادسازی در طول سال، جهت پیشبرد و دست‌یابی به اهداف تولید شرکت فراهم شود.

نادر اروج نژاد، رئیس تعمیرات احیا مستقیم فولاد مبارکه نیز در این زمینه گفت: در طی این تعمیرات با برنامه‌ریزی مناسب و با حجم بیش از ۳۵ هزار نفر ساعت، فعالیت‌هایی همانند تعویض باندل‌های حرارتی، تعمیرات داخل کوره، سرویس تجهیزات برق و ابزار دقیق، بهینه‌سازی و تعویض شبکه‌های برج خنک‌کننده و سرویس کلیه خطوط سیالات و اسکرابر‌ها با همکاری مناسب واحد‌های پشتیبانی همانند تعمیرات مرکزی، مرکز نسوز، تعمیرگاه مرکزی، حمل‌ونقل و دفتر فنی تعمیرات انجام شد.

وی در ادامه از کلیه واحد‌های پشتیبانی و پرسنلی که در این رویداد تعمیراتی نقش داشته‌اند قدردانی کرد.

در این خصوص رئیس تعمیرات نسوز سایر نواحی فولاد مبارکه نیز گفت: در راستای بهبود شرایط تولید برای اولین بار پروژه اجرا و بهینه‌سازی ساختار نسوز استک اجکتور مگا مدول A شهید خرازی واحد احیا مستقیم شماره ۲ در شات‌دان خردادماه با موفقیت انجام گردید.

محسن زمانی افزود: با توجه به ناهموار بودن طرح اولیه نسوز در استک اجکتور و عدم خروج هوای گرم به‌طور نرمال از اجکتور و جلوگیری از حوادث احتمالی، پس از بازرسی و تصمیم مشترک واحد‌های تولید و تعمیرات احیا مستقیم و نسوز سایر نواحی مبنی بر رفع عیب و بهینه‌سازی ساختار نسوز در این قسمت، نسوز‌های آن توسط واحد تعمیرات نسوز سایر نواحی تخریب و بازسازی مجدد در ارتفاع ۱۹ تا ۲۷ متری با استفاده از روش‌های نوین نصب جرم‌های نسوز توسط دستگاه‌های پیشرفته با رعایت اصول ایمنی و اجرای دستورالعمل‌های مربوط به این عملیات بهینه‌سازی انجام گردید.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نام‌گذاری سال جدید در راستای جهش تولید و رفع موانع آن این فعالیت بزرگ برای اولین بار در فولاد مبارکه با حمایت مسئولین مربوطه (مدیریت‌های ناحیه آهن‌سازی، مرکز تعمیرات نسوز، تعمیرات مرکزی، کنترل مواد، خرید مواد مصرفی، حمل‌ونقل، خدمات عمومی، ایمنی مرکز و کلیه پیمانکاران تعمیراتی) و تلاش و همکاری کارکنان مرکز تعمیرات نسوز و شرکت پیمانکار با موفقیت انجام شد.


  • بیشتر بخوانید:

اعلام آمادگی فولاد مبارکه برای تشکیل باشگاه روابط عمومی‌های عضو اتاق بازرگانی

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: