مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین؛
۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۳
مرکز تجمیعی واکسن کرونا طالقانی با حضور شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران، مدیران روابط عمومی، حوزه مدیرعامل، دبیرخانه هیات مدیره و مهندسی املاک بانک ایران زمین، افتتاح شد.

خواندن ۲ دقیقه

بانک ایران زمین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، سید محمدحسین استاد، مدیر روابط عمومی در آیین افتتاح مرکز تجمیعی واکسن کرونا طالقانی با اشاره به توان متخصصان کشور در تولید واکسن کرونا اظهار کرد: امروز شاهد هستیم که جوانان کشور با تکیه بر دانش و تخصص اقدام به ساخت واکسن کرونا در کشور کرده اند، و امیدواریم بزودی توزیع و تزریق آن نیز آغاز شود تا شاهد بازگشت شرایط عادی در کشور باشیم.

مدیر روابط عمومی بانک ایرن زمین با اشاره به همکاری این بانک در راه اندازی این مرکز برای تزریق واکسن کرونا گفت: انجام مسئولیت‌های اجتماعی توسط نهاد‌های مالی در امور عام المنفعه از اقداماتی است که بانک ایران زمین بر آن تاکید ویژه‌ای دارد.

وی افزود: از زمان شیوع بیماری کرونا ما اقدامات زیادی را در راستای کمک به بیمارستان ها، نهاد‌های بهداشتی و ... انجام دادایم و سعی کرده ایم با برگزاری کمپین‌های اطلاع رسانی ضمن آگاه سازی مشتریان، از شیوع این بیماری در شعب خود نیز جلوگیری کنیم.

استاد با اشاره به همکاری که توسط بانک ایران زمین در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای راه اندازی این مرکز بهداشت انجام داده گفت: اقدامات مهم و بزرگی توسط بانک ایران زمین در راستای کمک به تولید واکسن کرونا انجام گرفته که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"شغدیر" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت پتروشیمی غدیر به سهامداران سود پرداخت می کند.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "کنور" در ۸ روز آینده

مجمع عمومی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۲برگزار می‌شود.
تقسیم سود ۲۲۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۲۲۰ تومانی در مجمع "لبوتان"

مجمع عمومی گروه صنعتی لبوتان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ برگزار شد.

"دابور" به افزایش سرمایه ۵۰ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی ابوریحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: