کد خبر : ۲۴۳۵۵۰
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت:
۱۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به تمامی مدیران، کارکنان و کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن تبریک گفت.

خواندن ۲ دقیقه

مدیران صنعت و معدن،فرماندهان جبهه اقتصادی مبارزه باتحریم‌ها

به گزارش بورس نیوز، حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در پیامی فرا رسیدن روز صنعت و معدن را به تمامی مدیران، کارکنان و کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

نام‌گذاری روز دهم تیرماه به نام «روز صنعت و معدن»، نمایانگر اهمیت بنیادین و سرنوشت‌ساز صنعت و معدن، در توسعه، اقتصاد و شکوفایی ایران اسلامی است و این اهمیت در سال‌های اخیر، با اعمال محدودیت‌ها و تحریم‌های ظالمانه بر صنعت نفت کشور از سوی دولت‌های متخاصم و متجاوز، دوچندان شده است.

صنعت و معدن، محرک و مشوق تولید، جهش و رشد نظام‌های سیاسی و اقتصادی است و بخش زیادی از پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی متأثر از پیشرفت در این حوزه است.

بی‌تردید لطف پروردگار الهی شامل حال این مرزوبوم گردیده و جای‌جای میهن اسلامی ما مملو از منابع و معادن غنی طبیعی و سوختی و معدنی است و این امر، کشورمان را درزمینه بهره‌مندی از مواد اولیه در جایگاه مطلوبی قرار داده است. علاوه‌بر این، در دهه‌های اخیر، دانش، مهارت، توانمندی و تعهد مهندسان، کارآفرینان، معدن‌کاران، صنعتگران و فرزندان برومند کشور ارتقای چشم‌گیری یافته و سرمایه‌های انسانی این حوزه افزایش درخور توجهی داشته است.

صنعت و معدن به‌عنوان مهم‌ترین حوزه اقتصاد، نقش مؤثری در توسعه و پیشرفت نظام اسلامی و پویایی نظام بانکی و گردش مالی ایفا کرده و مولد اشتغال پایدار، افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه و رونق کسب‌وکار و صادرات غیرنفتی و درنهایت خوداتکایی و خودکفایی اقتصادی بوده است؛ به‌طوری‌که به اذعان کارشناسان اقتصادی کشور، مدیران صنعت و معدن کشور، فرماندهان جبهه اقتصادی مبارزه با تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه‌خواه به شمار می‌آیند.

۱۰ تیرماه سالروز گرامیداشت و یادآوری اهمیت صنعت و معدن در سرنوشت کشور و پاسداشت تلاش‌هـــــــای سخت‌کوشـــــــانه، مجاهــــدانه و خستگی‌ناپذیر فعالان این عرصه است که با اراده پولادین و همت مضاعف، چرخ‌های اقتصاد، تولید و رونق اقتصادی را به حرکت درآورده‌اند. در این میان، گروه فولاد مبارکه به‌عنوان بزرگ‌ترین مجتمع صنعتی کشور و تنها مجموعه تکامل‌یافته صنعتی که چرخه کامل تولید از سنگ تا رنگ و از معدن تا محصول نهایی را در اختیار دارد، همواره مفتخر به پیشتازی و موفقیت در عرصه‌های صنعتی و معدنی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

بدین‌وسیله این روز خجسته را به‌تمامی مدیران، کارکنان، کارگران شاغل در حوزه صنعت و معدن و همکاران گران‌قدر گروه فولاد مبارکه از شمال تا جنوب کشور، تهنیت عرض می‌نمایم و برای کلیه صنعتگران، معدن‌کاران، کارآفرینان و کارگران این عرصه که مجاهدانه در راه صیانت از پویندگی صنعت و اقتصاد این مرزوبوم، کوشش می‌کنند توفیق و سربلندی آرزو می‌کنم.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش سرمایه "فولاد" به ثبت رسید

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: