کد خبر : ۲۴۳۸۸۰
فولادساز جنوبی با ۲ محصول به بورس‌کالا آمد؛
۱۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
عرضه ۴۰ هزارتنی تختال برای دومین هفته متوالی به رینگ معاملات بورس‌کالا آمده اما؛ در هفته گذشته معاملات تختال کاملا ناکام بود.

کمتر از یک‌سوم عرضه‌های

به گزارش بورس‌نیوز، فولاد خوزستان در هفته منتهی به ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ درحالی پا به رینگ معاملاتی بورس کالا گذاشت که عملکرد هفته گذشته آن حاکی از عدم معامله دو محصول شرکت یعنی تختال و شمش بلوم RST بود.

در معاملات این هفته بورس کالا، فولادخوزستان در مجموع ۷۵ هزارتن از محصولات خود را برای معامله آگهی کرد که نهایتا کمتر از ۲۰ هزارتن معامله به ارزش ۳۲ هزار میلیارد را از خود برجای گذاشت.

کمتر از یک‌سوم عرضه‌های

شمش بلوم ۵ SP

آمار‌های منتشر شده از معاملات این شرکت در بورس کالا از عرضه ۲۵ هزارتنی شمش بلوم ۵ SP حکایت داشته و تقاضایی برابر ۱۰ هزارتن نیز برای این کارخانه در لیست سفارش‌ها نشست اما؛ در نهایت ۹ هزارتن از این محصول به ارزش ۱۱۹ هزار و ۸۴ میلیارد ریال معامله شد.

تختال C

در ادامه این گزارش باید عرضه ۴۰ هزارتنی تختال را مورد بررسی قرار داد که این محصول برای دومین هفته متوالی با چنین حجمی به رینگ معاملات بورس کالا آمده اما؛ در هفته گذشته معاملات این بخش کاملا ناکام ماند.

در این هفته، برای این محصول فولادخوزستان تقاضایی برابر با ۱۱ هزارتن به ثبت رسید که معامله آن کمی پایین‌تر از این رقم یعنی ۱۰ هزار و ۸۰۰ تن نهایی شد.

ارزش معامله تختال در هفته گذشته نیز برابر با ۱۸۳ هزار و ۶۰ میلیارد تومان بود.

در پایان باید اشاره شود که برای شمش بلوم RST نیز همانند هفته گذشته، سفارشی به ثبت نرسید.


  • بیشتر بخوانید:

تقاضا‌هایی که برای "فخوز" وزنه سنگینی نبود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: