کد خبر : ۲۴۳۹۴۸
در پاسخ به صدای سهامدار بورس‌نیوز بیان شد؛
۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
مدیر فروش سیمان شاهرود گفت: به تمام مشتریان توصیه می کنم با دریافت کد بورسی، از طریق بورس کالا اقدام به خرید سیمان کنند. برای سهولت کار، عرضه های ۱۰ تنی نیز انجام می شود. مشتریان با خرید از طریق بورس کالا به جای خرید از دلالانی که هیچ ارتباط مستقیمی با شرکت ندارند، قطعا مشکلات کمتری خواهند داشت.

گرانفروشی دلالان ارتباطی به شرکت ندارد

به گزارش بورس نیوز، در دو_سه روز گذشته در بخش صدای سهامدار، چند نفری بابت گرانفروشی در شرکت سیمان شاهرود گلایه کرده اند. طبق اظهارات این دوستان، عامل فروش، قیمت سیمان پاکتی را از ۳۸ هزار تومان به ۴۶ هزار تومان رسانده و در پاسخ به انتقادات مشتریان مبنی بر گرانفروشی، اعلام کرده اگر امروز نخرید، فردا گران تر خواهد شد!

شاهکوهی مدیر فروش شرکت سیمان شاهرود در گفت و گو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: شرکت سیمان شاهرود، ۱۰۰ درصد محصولات خود را از طریق بورس کالا عرضه می کند. قیمت سیمان در بورس کالا بر اساس مکانیزم این بازار و عرضه و تقاضا تعیین می شود و قیمت ها هم کاملا شفاف است. اما ما هیچ عامل فروش رسمی (خارج از بورس کالا) نداریم. بنابراین گرانفروشی عاملان سیمان ارتباطی با شرکت سیمان شاهرود ندارد.

وی افزود: به تمام مشتریان توصیه می کنم با دریافت کد بورسی، از طریق بورس کالا اقدام به خرید سیمان کنند. برای سهولت کار، عرضه های ۱۰ تنی نیز انجام می شود. مشتریان با خرید از طریق بورس کالا به جای خرید از دلالانی که هیچ ارتباط مستقیمی با شرکت ندارند، قطعا مشکلات کمتری خواهند داشت. البته با ورود سیمان به بورس کالا، بخش زیادی از دلالان سیمان حذف شده اند؛ که امیدواریم شاهد حذف کامل دلالان از بازار سیمان باشیم.


  • بیشتر بخوانید:

افزایش ۱۰درصدی نرخ سیمان داخلی سرود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: