کد خبر : ۲۴۳۹۷۵
۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
فرمانده انتظامی شهرستان سقز گفت: ۱۰ دستگاه استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان کشف و ضبط شد.

دستگاه استخراج رمزارز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، صیدعلی صفری، فرمانده انتظامی شهرستان سقز اظهار کرد: ۱۰ دستگاه استخراج غیرمجاز ارز دیجیتال به ارزش ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان کشف و ضبط شد.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان سقز با اشرافیت اطلاعاتی در طی ۲ عملیات جداگانه، محل استفاده غیرمجاز دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال (ماینر) را شناسایی کرده و ضبط آن‌ها به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

صفری ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضایی در بازرسی از محل، موفق به کشف تعداد ۱۰ دستگاه غیرمجاز استخراج ارز دیجیتال شدند که برابر نظر کارشناسان ارزش ریالی دستگاه‌های کشف شده، بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز با بیان اینکه در این راستا ۲ متهم دستگیر و به همراه پرونده تحویل مراجع قضایی شد، ادامه داد: پلیس به صورت هوشیار و هوشمند و با استفاده از تمام توان و تجهیزات به صورت شبانه‌روزی با مجرمان و متخلفان برخورد خواهد کرد و شهروندان هرگونه موارد مشکوکی را در این راستا با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.


  • بیشتر بخوانید:
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: