کد خبر : ۲۴۴۰۲۹
کاهش درآمد ۱۸ درصدی شیشه و گاز در خردادماه سال ۱۴۰۰؛
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸
بیشترین میزان فروش محصول در اختیار «بطر سبک داخلی» با ۸.۰۱۴ هزار عدد بوده که نرخ فروش آن برابر با ۱۴.۸۱۹.۸۱۵ ریال ثبت شده است.

شیشه و گاز +بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیشه و گاز در گزارش فهالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۰ معادل ۲۲۳,۲۳۴ میلیون ریال از محصولات خود را به فروش رسانده و "کگاز" با سرمایه ثبت شده ۴۵۰,۰۰۰ میلیون ریال طی عملکرد ۳ ماهه سال مالی منتهی به پایان اسفندماه سال جاری مبلغ ۷۲۹,۲۵۰ میلیون ریال درآمد حاصل از فروش داشته، درآمد‌های شناسایی‌شده این شرکت از ۲ بخش فروش محصولات در بازار‌های داخلی و صادراتی تشکیل شده است.

روند درآمدهای کگاز+بورس نیوز

مقدار درآمد‌های شناسایی‌شده شیشه و گاز نسبت به ماه گذشته ۱۸ درصد کاهش را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز نزدیک به ۷ درصد افزایش درآمد را به ثبت رسانده، میزان درآمدی که "کگاز" توانسته از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه از خود بر جای بگذارد نسبت به سال گذشته ۳۳ درصد رشد را تجربه کرده است.

میزان فروش محصولات این شرکت به میزان ۱۵.۹۶۶ هزار عدد اعلام شده که بیشترین میزان فروش محصولات در بازار داخلی با ۸.۰۱۴ هزار عدد بوده، بیشترین میزان فروش محصول در اختیار «بطر سبک داخلی» با ۸.۰۱۴ هزار عدد بوده که نرخ فروش آن برابر با ۱۴.۸۱۹.۸۱۵ ریال ثبت شده است.

فروش محصولات شرکت شیشه و گاز در خردادماه نسبت به ماه گذشته ۱۵ درصد کاهش فروش را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۸ درصد کاهش فروش را طی این دوره یک‌ساله شاهد بوده است.


  • بیشتر بخوانید:

هیات مدیره "کگاز" تغییر کرد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "حفارس" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت حمل ونقل بین المللی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "رمپنا" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت گروه مپنا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ برگزار خواهد شد.
سود ۴۰ ریالی در مجمع

سود ۴۰ ریالی در مجمع "ونیرو" تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری نیرو در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.

"میهن" آماده برگزاری مجمع می‌شود

مجمع عمومی شرکت بیمه میهن در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: