کد خبر : ۲۴۴۳۲۰
۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۹
معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا از قاطعیت پلیس در انهدام مزارع غیرقانونی استخراج ارز دیجیتال خبر داد و گفت: در ۲۰ روز ابتدایی تیرماه ۱۹ هزار دستگاه ماینر کشف و ضبط شد.

شناسایی ماینرها+بورس نیوز

مهدی حاجیان، معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا اظهار کرد: با خاموشی‌های گسترده و سراسری اخیر کشور، ناجا با اتخاذ طرح‌های ویژه، مقابله قاطع با مزارع غیرمجاز استخراج رمزارز‌ها را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: در ۲۰ روز ابتدایی تیرماه سال جاری با تشدید اقدامات خود موفق به کشف نزدیک به ۱۹ هزار دستگاه ماینر غیرمجاز شده که در مقایسه با خرداد که آمار کشفیات ۸،۵۰۰ دستگاه بوده، افزایش بی‌سابقه ۱۲۵ درصدی را نشان می‌دهد. این درحالی است که همچنان تا انتهای تیرماه این آمار قطعا با افزایش بیشتری روبه‌رو خواهد شد که امیدواریم این‌گونه اقدامات در کاهش خاموشی‌ها و قطعی برق موثر باشند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش شدید تولید برق نیروگاه‌ها در کشور و تشدید این خاموشی‌ها، لوازم خانگی و صنعت تولید با مشکلاتی روبه‌رو شده‌اند. به همین خاطر در سال مانع‌زدایی از تولید بر اساس اختیارات قانونی برخورد با موانع تولید را تکلیف خود می‌دانیم.

سخنگوی ناجا با اشاره به تأثیر عدم برخورد با فعالیت غیرقانونی این دستگاه‌ها در ظهور برخی پدیده‌های اجتماعی و اقتصادی، بیان کرد: ناجا جهت رفاه حال شهروندان و هموطنان عزیز، آمادگی کامل خود را برای همکاری با نهاد‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط در شناسایی و جمع‌آوری مزارع غیرمجاز ارز‌های دیجیتال اعلام می‌دارد و با جدیت در اجرای قاطعانه قانون، بدون اغماض اقدام خواهد کرد.

 


  • بیشتر بخوانید:

جمع آوری ۱۱۸ مرزعه رمزارز در همدان

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دستان خالی سهامداران

دستان خالی سهامداران "لازما" از مجمع/مجمع لازما سود نداد

مجمع عمومی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع

سود ۶۵۰ ریالی سهامداران از مجمع "فایرا"

مجمع عمومی شرکت آلومینیوم ایران ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰۰ تومانی در مجمع "کپارس"

مجمع عمومی شرکت کاشی پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: