کد خبر : ۲۴۴۳۴۷
افزایش درآمد پلکانی فولادساز کویرنشین همچون سال گذشته بود؛
۲۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴
بیشترین درآمدی که در این ماه "ارفع" به دست آورده از فروش «شمش فولادی صادراتی» با ۴.۰۸۰ میلیارد ریال بوده است.

آهن و فولاد ارفع+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، ارفع در تیر ماه تاکنون ۳۰ هزار تن شمش در بورس کالا عرضه کرده است که با ۶۳ هزار تن تقاضا مواجه شد و ۲۵ هزار تن از این مقدار با میانگین قیمت ۱۳.۲۹۷ تومان در هر کیلوگرم معامله شد. میانگین قیمت شمش بلوم ارفع در بورس کالا در فصل زمستان سال گذشته ۱۱.۱۵۳ تومان به ازای هر کیلو و در فصل بهار ۱۲.۰۴۴ تومان رقم خورده بود.

شمش ارفع حدود یک ماه است که در بالای ۱۳ هزار تومان قیمت می‌خورد.

این محصول با ثبت قیمت ۱۳.۴۲۱ تومان در هفته گذشته، رکورد جدیدی بر جای گذاشت. قیمت بیلت ایران فوب خلیچ فارس در هفته اخیر به ۶۰۲ و قیمت اسلب به ۷۷۵ دلار در تن رسیده است.

شرکت آهن و فولاد ارفع در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری میزان درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌‎ماهه را برابر با مبلغ ۷.۷۷۳ میلیارد ریال گزارش کرده که در بازار‌های داخلی و صادراتی این درآمد حاصل‌شده، مجموع درآمد‌های به‌دست‌آمده از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه این شرکت فولادی به میزان ۱۶.۷۳۰ میلیارد ریال بوده، میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت فولادی ۱۲ هزار میلیارد ریال اعلام‌شده است.

عملکرد ماهانه فولاد ارفع+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده آهن و فولاد ارفع

روند کسب درآمد ارفع نسبت به سال گذشته+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت آهن و فولاد ارفع در پایان خردادماه سال جاری میزان درآمدی که کسب کرده نسبت به ماه گذشته با افزایش ۴۰ درصدی روبه‌رو بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با رشد ۲۸ درصدی مواجه بوده، بیشترین درآمدی که در این ماه "ارفع" به دست آورده از فروش «شمش فولادی صادراتی» با ۴.۰۸۰ میلیارد ریال بوده، همچنین میزان نرخ فروش این محصول ۱۳۰.۵۵۷.۰۲۰ ریال گزارش‌شده است.

مقدار فروش محصولات شرکت "ارفع"

فروش محصولات آهن و فولاد ارفع+بورس نیوز

بر اساس این گزارش صورت گرفته، شرکت آهن و فولاد ارفع در پایان خردادماه سال جاری فروش محصولات خود را طی این دوره برابر با ۶۰.۲۶۵ تن اعلام کرده که حجم عمده‌ای از این مقدار فروش در بازار صادراتی و متعلق به «شمش فولادی» با ۳۱.۲۵۲ تن بوده است.

مقدار فروش محصولات آهن و فولاد ارفع نسبت به ماه گذشته افزایش ۲۹ درصدی را به دنبال داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۵ درصد کاهش فروش را تجربه کرده، از ابتدای سال مالی تا پایان خردادماه فروش محصولات این شرکت فولادی ۱۳۸.۶۲۱ تن اعلام‌شده که نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد اُفت را به دنبال داشته است.


  • بیشتر بخوانید:

رشد ۱۰ درصدی نرخ شمش فولاد ارفع در اردیبهشت ماه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"شغدیر" در مسیر پرداخت سود قرار گرفت

شرکت پتروشیمی غدیر به سهامداران سود پرداخت می کند.
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع "کنور" در ۸ روز آینده

مجمع عمومی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبا نور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۲برگزار می‌شود.
تقسیم سود ۲۲۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۲۲۰ تومانی در مجمع "لبوتان"

مجمع عمومی گروه صنعتی لبوتان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ برگزار شد.

"دابور" به افزایش سرمایه ۵۰ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی ابوریحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: