کد خبر : ۲۴۴۵۳۷
پس از یک‌هفته سکوت در معاملات بورس‌کالا؛
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲
گهرزمین با دو محصول «گندله سنگ آهن» و «کنسانتره سنگ آهن» پای در عرصه معاملات فیزیکی بورس‌کالا گذاشت.

سنگ آهن گهر زمین+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت سنگ آهن گهرزمین طی دو هفته گذشته هر بار ۱۴۰ هزارتن از کالا‌های خود را به رینگ نقره‌ای آورده و در این هفته موفق شد که گندله را به فروش برساند اما؛ کماکان برای کنسانتره باید بازاریابی مناسبی برای مشتریان خود داشته باشد.

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت سنگ‌آهن گهرزمین برخلاف هفته گذشته که بدون مشتری مانده بود، در هفته آخر تیرماه که اتفاقا هفته‌ای با تعطیلی را سپری کرد، مشتری داشت و توانست درآمدی را از بورس کالا بدست آورد.

این شرکت با دو محصول «گندله سنگ آهن» و «کنسانتره سنگ آهن» پای در عرصه معاملات فیزیکی بورس‌کالا گذاشت و میزان عرضه‌هایی که در هفته گذشته به این بازار آورده بود را طی هفته گذشته، مجددا تکرار کرد.

بر اساس آمار‌های ارائه شده می‌توان به ۸۵ هزارتن گندله سنگ آهن که از سوی این شرکت عرضه شده اشاره داشت که تقاضایی برابر با ۶۰ هزارتن را روبه‌روی خود دید و همین مقدار را هم به سطح معامله نهایی برد تا درآمدزایی به ارزش ۲۲۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را در ابتدای فصل تابستان به کام این شرکت رقم زده باشد.

لازم به ذکر است که هر تن از گندله به قیمت ۳ میلیون ۶۷۰ هزارتومان به فروش رسید.

باید اشاره شود که کنسانتره سنگ آهن با حجم عرضه ۵۵ هزارتنی باردیگر بدون مشتری باقی ماند تا دست شرکت از درآمدزایی از این بخش، خالی بماند.


  • بیشتر بخوانید:

تداوم روند صعودی میزان درآمد "کگهر"

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: