کد خبر : ۲۴۴۶۶۲
برای چهارمین ماه متوالی زیر پرچم "شگویا" رخ داد؛
۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
بیشترین میزان فروش ماهانه شگویا در اختیار محصول «گرید الیاف» با ۲۳.۳۹۵.۸۴۶ کیلوگرم بوده و نرخ فروش این محصول برابر با ۲۲۷.۵۱۴ ریال اعلام‌شده است.

سقوط آزاد درآمدهای پتروشیمی تندگویان +بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت پتروشیمی تندگویان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی حاصل‌شده طی این دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۱۰.۶۸۱ میلیارد ریال شناسایی کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه نیز مقدار درآمد تحقق‌یافته این پتروشیمی برابر با ۵۳.۰۳۹ میلیارد ریال اعلام‌شده، همچنین درآمد‌های این شرکت از محل فروش محصولات در بازار داخلی به‌دست‌آمده است.

آتشی بر روند درآمد‌های شگویا+بورس نیوز

روند شناسایی درآمد‌های شگویا در تیرماه

کسب درآمد های شگویا+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، شرکت پتروشیمی تندگویان در تیرماه شاهد کاهش درآمد نزدیلک به ۱۷ درصدی نسبت به ماه گذشته بوده و همچنین میزان درآمد‌های شناسایی‌شده شگویا از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه ۱۵۷ درصد رشد را به همراه داشته است.

بیشترین میزان درآمدی که از فروش محصولات طی این دوره به‌دست‌آمده از فروش محصول «گرید الیاف» با ۵.۳۲۲ میلیارد ریال اعلام‌شده و این مقدار از ابتدای سال مالی تاکنون برابر با ۲۴.۳۹۲ میلیارد ریال بوده، از ابتدای سال مالی تا پایان تیرماه سال ۱۴۰۰ بیشترین درآمدی که پتروشیمی تندگویان به دست آورده از «گرید بطری» با ۲۵.۱۸۶.۶۸۹ میلیون ریال بوده که حاصل فروش ۸۵.۵۴۷.۲۸۱ کیلوگرم طی این ۴ ماه بوده که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد کمتر فروش داشته است.


بیشتر بخوانید: امواج پر تلاطم فروش "شگویا"


فروش محصولات پتروشیم تندگویان در تیرماه

روند فرشو محصولات شگویا+بورس نیوز

شگویا در چهارمین ماه سپری‌شده از سال مالی ۱۴۰۰ میزان فروش ماهانه خود را برابر با ۴۱.۵۸۸.۱۴۳ کیلوگرم گزارش کرده، فروش محصولات شگویا در تیرماه نسبت به ماه گذشته ۱۷ درصد کاهش فروش را شاهد بوده، بیشترین میزان فروش ماهانه شگویا در اختیار محصول «گرید الیاف» با ۲۳.۳۹۵.۸۴۶ کیلوگرم بوده و نرخ فروش این محصول برابر با ۲۲۷.۵۱۴ ریال اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته ۱.۱۶ درصد افزایش پیدا کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم

۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم " وسبحان"

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سبحان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ شد.
پرداخت سود

پرداخت سود " وخارزم " از سال آینده

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع " حکشتی "

مجمع عمومی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ برگزار شد.

"خموتور" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: