کد خبر : ۲۴۴۷۵۸
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۸
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: تعداد ۴۰۹ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز (ماینر)، از ابتدای تیر امسال تاکنون در ۱۶ شهرستان خوزستان کشف و ضبط شد.

 رمزارز دیجیتال غیرمجاز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، علی خدری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به وضعیت هشدار برق در سراسر کشور و لزوم مدیریت مصرف از سوی مشترکان بیان کرد: تلاش مجموعه صنعت برق، جلوگیری از خاموشی‌ها است که متاسفانه برخی افراد به فکر سود بیشتر در این شرایط حساس هستند و به تولید بیت کوین اقدام می‌کنند.وی با اشاره به کشفیات دستگاه‌های ماینر از ابتدای تیر تاکنون در خوزستان گفت: با شناسایی محل این فعالیت‌های غیرقانونی، ماموران و بازرسان ادارات برق شهرستان‌ها با هماهنگی مقام قضایی وارد محل شده و نسبت به ضبط این دستگاه‌ها اقدام کردند.

خدری ادامه داد: دستگاه‌های ماینر، علاوه بر مصرف بالای برق و استفاده از تعرفه ارزان، خسارت زیادی به شبکه توزیع برق وارد کرده و بخشی از خاموشی ناخواسته را سبب می‌شوند.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: تعداد ۴۰۹ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز (ماینر)، از ابتدای تیر امسال تاکنون در ۱۶ شهرستان خوزستان کشف و ضبط شد.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده

مجمع عمومی شرکت قند نقش جهان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا

شرکت سنگ آهن گهرزمین از اعلام زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد

شرکت قند تربت حیدریه زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: