کد خبر : ۲۴۴۹۱۱
بانک تجارت افزایش درآمد ۶۱درصدی را به ثبت رساند؛
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۸
بانک تجارت بیشترین میزان درآمدی در ابتدای سال مالی خود را مربوط به «سایر تسهیلات» نام برد.

بانک تجارت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک تجارت در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال جاری مجموع درآمد حاصل‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۲۸.۸۰۹ میلیارد ریال گزارش کرده و مقدار تسهیلات وصولی طی دوره را نیز بالغ‌بر ۱.۴۴۹.۵۹۲ میلیارد ریال اعلام‌کرده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده این بانک ۲۲۳.۹۲۶ میلیارد ریال ارائه‌شده است.

عملکرد ماهانه وتجارت+بورس نیوز

درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت در خردادماه سال جاری

روند کسب درآمدهای وتجارت+بورس نیوز

بر پایه این گزارش از سوی گروه تحقیق بورس نیوز، بانک تجارت در تیرماه سال جاری نسبت به ماه گذشته ۸ درصد اُفت درآمد تسهیلات اعطایی را تجربه کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۶۱ درصد رشد را شاهد بوده، همچنین مقدار تسهیلات وصولی طی دوره نیز نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز با افزایش ۴۱ درصدی مواجه بوده، بانک طی این دوره یک‌ماهه تراز مثبت ۱۴ درصد را ثبت کرده است.


بیشتر بخوانید: "وتجارت" موفقیت را معنا کردمیزان درآمد‌های ثبت شده این بانک از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه سال جاری موفق به کسب درآمد ۱۱۱.۹۹۹ میلیارد ریالی از تسهیلات اعطایی شده که نسبت به سال گذشته ۵۸ درصد افزایش را تجربه کرده است.

بیشترین میزان درآمدی که بانک تجارت در ابتدای سال مالی از خود بر جای گذاشته مربوط به «سایر تسهیلات» با ۱۴.۵۴۶ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی را نیز بخش «مشارکت مدنی» با ۴.۲۳۷ میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
وتجارت
و نامید کردن تمام سهامدارنش
خجالت آوره
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۰
بزودی سهم بانک ها پرواز میکنند شرایط همه عالی هستند که بانک تجارت سرسبد همه است
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: