کد خبر : ۲۴۴۹۷۲
در شرکت فولاد مبارکه اصفهان؛
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۶
رئیس راه‌آهن فولاد مبارکه گفت: در تیرماه موفق به ثبت رکورد بارگیری و حمل ریلی تختال به میزان ۶۷۹۴۰ تن تختال برای صادرات به مقصد مشتریان شدیم.

رکورد تختال صادراتی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، میرسول میراسدی، رئیس راه‌آهن فولاد مبارکه اظهار کرد: در قالب برنامه صادراتی برای حمل تختال در تیرماه، برنامه‌ریزی برای تأمین واگن و هماهنگی‌های لازم با راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران انجام شد و از دو مدل واگن استفاده کردیم؛ یکی واگن‌های لبه‌کوتاه که مخصوص حمل محصولات و واگن‌های لبه‌بلند که مخصوص حمل مواد اولیه هستند.وی افزود: در نتیجه در تیرماه موفق به ثبت رکورد بارگیری و حمل ریلی تختال به میزان ۶۷۹۴۰ تن تختال برای صادرات به مقصد مشتریان شدیم. رکورد قبلی در اردیبهشت‌ماه و به میزان ۵۸۷۷۴ تن بوده است.

رئیس راه‌آهن فولاد مبارکه ادامه داد: مزایای حمل ریلی نسبت به حمل جاده‌ای حمل ایمن و ارزان‌تر کالا است که تلاش می‌شود بخش زیادی از این حمل را به‌صورت ریلی انجام داده تا هزینه تمام‌شده برای ارسال کالا کمتر باشد.

وی همکاری فزاینده راه‌آهن جمهوری اسلامی، تأمین واگن‌های خالی توسط شرکت‌های حمل ریلی، استفاده از واگن‌های لبه‌بلند یکی از شرکت‌های حمل ریلی، افزایش فعالیت و عملکرد پیمانکار تخلیه واگن و همکاری همکاران واحد فولادسازی فولاد مبارکه را ازجمله عوامل موفقیت و دست‌یابی به این رکورد عنوان کرد.

میراسدی گفت: باید تلاش کنیم در آینده با توسعه زیرساخت‌های ریلی این عدد را به عدد‌های بالاتری ارتقا دهیم تا منافع حاصل از آن به فولاد مبارکه برگردد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" قیستو " حسابرس و بازرس قانونی انتخاب کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "حکشتی " در آخرین روز تابستان

مجمع عمومی عادی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار خواهد شد.
در مجمع

در مجمع " صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صباتامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
اقدام به تغییر هیات مدیره

اقدام به تغییر هیات مدیره "حتاید" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: