کد خبر : ۲۴۵۰۵۶
۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۶
امیر هوشمند که پیش‌تر موفقیت‌های چشمگیری در زمینه‌های مختلف کسب کرده بود، امروز کارش را به عنوان «مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران» آغاز کرد تا فصل تازه‌ای از تحولات را در این شرکت رقم بزند.

وصنا+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، امیر هوشمند که پیش‌تر موفقیت‌های چشمگیری در زمینه‌های مختلف کسب کرده بود، امروز کارش را به عنوان «مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران» آغاز کرد تا فصل تازه‌ای از تحولات را در این شرکت رقم بزند.طی آئینی با حضور جمعی از مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری صنایع بهشهر، همزمان با قدردانی از تلاش‌های آزادواری مدیرعامل سابق شرکت سرمایه گذاری صنایع بهشهر ایران، امیر هوشمند به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

امیر هوشمند در این جلسه با تاکید بر این که کشور به فعالیت‌های توسعه محور نیاز دارد، اظهار کرد: اقتصاد کشور با چالش‌هایی مواجه شده است که رهایی از آن‌ها نیازمند اقدامات دانش بنیان است و شرکت سرمایه گذاری صنایع بهشهر ایران در این مسیر حرکت خواهد کرد.

وی با تاکید بر این که شرکت سرمایه گذاری صنایع بهشهر ایران از بزرگترین و موثرترین شرکت‌های سرمایه گذاری در عرصه اقتصاد ایران است، ادامه داد: ظرفیت‌های مغفول در این حوزه شناسایی شده و به زودی با احیای آنها، تغییرات بزرگی در عرصه فعالیت‌های شرکت رخ خواهد داد.

وی با بیان اینکه مدیریت و هدایت مجموعه این شرکت توسط دکتر آزادواری منجر به حصول نتایجی ارزنده در بازار سرمایه شده، ضمن قدردانی از همراهی و حمایت‌های وی، برای او در ادامه مسیر خدمت، آرزوی موفقیت کرد.


در این جلسه، آزادواری نیز با قدردانی از همراهی صادقانه و تلاش مثال زدنی همکاران خود در "وصنا"، برای آن‌ها صحت و سلامتی و برای مدیر عامل جدید این شرکت موفقیت روزافزون آرزو کرد.

لازم به اشاره است که دکتر «امیر هوشمند» پیش از این رئیس هیات مدیره "وصنا" بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم

۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم " وسبحان"

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری سبحان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ شد.
پرداخت سود

پرداخت سود " وخارزم " از سال آینده

شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۳ ریالی در مجمع " حکشتی "

مجمع عمومی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ برگزار شد.

"خموتور" سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: