کد خبر : ۲۴۵۱۴۰
سید ابراهیم رئیسی:
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۵
سید ابراهیم رییسی در مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری که صبح امروز با حضور جمع کثیری از مقامات لشکری و کشوری برگزاری شد، ثبات بازار سرمایه و بورس را به عنوان اولویت فوری دولت اعلام کرد.

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، رییس دولت سیزدهم اظهار کرد: به دنبال رفع تحریم‌های ظالمانه خواهیم بود، اما سفره مردم اقتصاد را شرطی نکرده و به اراده بیگانگان گره نزده و مسائل پیش روی دولت را دنبال خواهیم کرد.

سید ابراهیم رییسی در ادامه سخنان خود، کسری بودجه، بازار سرمایه و ثبات در این بازار، کنترل تورم و گرانی و کرونا را از مسائل فوری و ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به موضوع و مسئله آب و برق و بسیاری از نیازمندی‌هایی که امروز وجود دارد، ضمن خسته نباشید به همه دولتمردان دولت دوازدهم، اما کار‌های بسیاری وجود دارد که از امروز و با نگاه به مسائل پیش‌رو، برنامه تحول آنی، فوری و کوتاه مدت برای آن‌ها تنظیم شده که با داشتن حدود ۱۰ مساله محوری، دولت برای آن اقدام خواهد کرد.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: به مردم اطمینان داده می‌شود که علاوه بر شناسایی درست و دقیق مسائل و مشکلات، راهکار‌های مسائل شناسایی شده و در این مسیر از نگاه کارشناسان، خبرگان و صاحبنظران نیز بهره گرفته شده است و امیدواریم حل مسائلی که امروز پیش روی دولت قرار دارد به صورت فوری و آنی و با قوت دنبال شود

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل: