کد خبر : ۲۴۵۳۹۵
روند کسب درآمد مجتمع سیمان غرب آسیا بررسی شد؛
۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
هزینه‌های مالی "سجام" برابر با ٧ میلیارد و ۶۵٠ میلیون تومان ارائه شده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته نیز کاهش ١١ میلیارد و ٢۵٠ میلیون تومانی داشته است.

مجتمع سیمان غرب آسیا+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجتمع سیمان غرب آسیا در دوره ۶ ماهه منتهی به خردادماه سال جاری، ١٣٩ میلیارد و ٩١ میلیون تومان فروش داشته که این رقم نسبت به دوره مشابه سال گذشته ٧٣ میلیارد تومان افزایش داشته (۱۱۰ درصد) است.

از این میزان درآمدی که از فروش در دوره ۶ ماهه منتهی به ٣١ خرداد سال به‌دست‌آمده١۴٠٠، بیشترین فروش در هر دو دوره مربوط به فروش سیمان با مبلغ ١٣٩ میلیارد و ٩١ میلیون تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ٧٣ میلیارد و ١٧۵ میلیون تومان افزایش داشته است.

رودن سود و زیان خالص سجام+بورس نیوز

سود ناخالص مجتمع سیمان غرب آسیا در دوره ۶ ماهه منتهی به ٣١ خرداد سال ١۴٠٠، ۵٢ میلیارد و ٣١٨ میلیون تومان بوده که نسبت به سال گذشته ٣٢ میلیارد تومان افزایش داشته، سود خالص مجتمع سیمان غرب آسیا مبلغی بالغ‌بر ٣۵ میلیارد و ١٣٠ میلیون تومان به ثبت رسیده، اما سال گذشته زیان خالص ١٠ میلیارد و ۴۵٣ میلیون تومانی را اعلام کرده بود.


بیشتر بخوانید: افزایش نرخ انواع سیمان خاکستری "سجام"


"سجام" در پایان دوره ۶ ماهه منتهی به خردادماه سال ۱۴۰۰ هزینه‌های مالی خود را برابر با ٧ میلیارد و ۶۵٠ میلیون تومان ارائه کرده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته کاهش ١١ میلیارد و ٢۵٠ میلیون تومانی داشته، مجتمع سیمان غرب آسیا زیان انباشته ١٧ میلیارد و ٩٧٠ میلیون تومانی را از خود بر جای گذاشته و این در صورتی است که در دوره منتهی به ٣٠ آذر سال ١٣٩٩، سود انباشته ۵٣ میلیارد و ٩٨ میلیون تومانی داشته است.

تسهیلات مالی دوره ۶ ماهه منتهی به ٣١ خرداد ١٣٩٩، ٢۵ میلیارد و ۵١۴ میلیون تومان بوده که در سال ١۴٠٠ با کاهش ۶ میلیارد و ٢٣٩ میلیون تومانی به ١٩ میلیارد و ٢٧۵ میلیون تومان رسیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: