کد خبر : ۲۴۶۱۰۰
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:برخی از واحد‌های تولیدی دنبال سرمایه در گردش و برخی دنبال مواد اولیه هستند که وزیر پیشنهادی صمت برنامه مشخصی برای این واحد‌ها در نظر گرفته است.

صحن مجلس شورای اسلامی+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، سیدکاظم موسوی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با برنامه وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، اظهار کرد: وزارت صمت وزارتی بزرگ و عریض و طویل بوده و با توجه به ماموریت‌های این وزارتخانه آقای فاطمی امین بهترین گزینه برای وزارت است.نماینده مردم اردبیل و نمین و نیر و سرعین در خانه ملت افزود: وزیر پیشنهادی صمت جوان انقلابی، تحول‌گرا و مداق است. برنامه‌های آقای فاطمی امین در ارتباط با فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص سیاست‌های کلی صنعت مبنی بر افزایش رقابت‌پذیری براساس لغو امتیازات خاص و غیرضرور تعبیه شده است.

وی ادامه داد: وزیر پیشنهادی صمت در برنامه‌های خود به دنبال انسجام، تعادل منطقه‌ای از طریق حمایت از زیرساخت‌ها و برقراری مشوق‌های متناسب با رعایت اصول آمایش سرزمین، پرداخت و دنبال ایجاد توازن در منطقه براساس آمایش سرزمین است. این مسائل به خوبی در برنامه آقای فاطمی امین پیش بینی شده و در کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز چکش کاری شده است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی صمت در حوزه خودرو، معادن، فلزات و سایر موضوعات مرتبط با کالا‌های اساسی و معیشت مردم توجه ویژه‌ای خواهد داشت، مردم در شرایط شیوع ویروس منحوس کرونا گرفتار شده‌اند و بسیاری از واحد‌های تولیدی راکد شده که وزیر پیشنهادی برای این شرایط برنامه‌هایی ارائه کرده است.

 

موسوی گفت: برخی از واحد‌های تولیدی دنبال سرمایه در گردش و برخی دنبال مواد اولیه هستند که وزیر پیشنهادی صمت برنامه مشخصی برای این واحد‌ها در نظر گرفته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: