کد خبر : ۲۴۶۱۳۶
فولاد امیرکبیر کاشان با افزایش درآمد ۱۸ درصدی مواجه بود؛
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹
بیشترین درآمد شناسایی‌شده فجر در مردادماه از فروش محصولات در بخش بازار داخلی با ۳ هزار و ۴۴۲ میلیارد ریال بوده است.

فولاد امیرکبیر کاشان+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی طی دوره خود را برابر با ۳ هزار و ۶۴۷ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه سال جاری نیز درآمد ۱۸ هزار ۴۱۳ میلیارد ریالی را از خود بر جای گذاشته است.

مقدار درآمدی که از فروش محصولات حاصل‌شده از ۳ بخش بازار داخلی، صادراتی و ارائه خدمات بوده که عمده‌ترین میزان درآمد از فروش داخلی شناسایی‌شده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده فولاد امیرکبیر کاشان

عملکرد ماهانه فجر در مردادماه+بورس نیوز

بر پایه این گزارش توسط گروه بورس نیوز، فولاد امیرکبیر کاشان در مردادماه سال جاری با افزایش درآمد عملیاتی ۱۸ درصدی نسبت به ماه گذشته مواجه و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۹۷ درصد افزایش درآمد را اعلام کرده، از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه مجموع درآمد‌های فجر نسبت به سال گذشته ۱۲۸ درصد افزایش پیداکرده است.


بیشتر بخوانید: ادامه روند افزایشی نرخ ورق گالوانیزه "فجر"


بیشترین درآمد شناسایی‌شده فجر در مردادماه از فروش محصولات در بخش بازار داخلی با ۳ هزار و ۴۴۲ میلیارد ریال بوده، دراین‌بین درآمدزاترین محصول شرکت فجر در اختیار «گالوانیزه» با ۲ هزار و ۳۰۲ میلیارد ریال بوده که نرخ فروش این محصول ۲۷۹.۵۲۰.۴۵۲ ریال در ازای هر تن گزارش‌شده که نسبت به سال گذشته ۱۰۰ درصد رشد پیداکرده است.

فروش محصولات فجر در مردادماه سال جاری

بر اساس این گزارش انجام‌شده توسط گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت فولاد امیرکبیر کاشان در مردادماه مقدار فروش محصولات خود را طی این دوره برابر با ۱۳.۲۱۶ تن شناسایی‌شده و از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز فروش محصولات این شرکت برابر با ۸۰.۴۷۱ تن ارائه‌شده است.

فروش محصولات فجر در مردادماه نسبت به ماه گذشته ۱۰ درصد افزایش پیداکرده، بیشترین فروش محصول در اختیار «گالوانیزه» با ۸.۲۳۹ تن بوده و رتبه بعدی نیز «نورد سرد» بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: