عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس:
۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران کروز و گروه بهمن با مدیریتی کارآمد توانستند نقشی مهم در صنعت قطعه سازی و خودروسازی ایفا کنند.

بازدید از کروز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداختند.در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

محمد مهدی فرودین، همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداخت.

محمدمهدی فرودین، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه‌سازی کروز اظهار کرد: از بخش‌های مختلف دو شرکت بازدید کردم نکته قابل توجه هر دو مجموعه اینکه در عرصه اشتغالزایی توانسته اند به خوبی رسالت خود را انجام دهند.

وی با اشاره اینکه حضور نیرو‌های متخصص و نخبه نقشی مهم در ارتقای کیفیت قطعات و خودرو‌های تولید شده داشته، بیان کرد: امید داریم در آینده‌ای نزدیک در صنعت قطعه‌سازی و خودرو به عنوان یک کشور خودکفا بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم.

رییس فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به عنوان یک ایرانی به داشتن چنین مدیران توانمندی افتخار کردم، خاطرنشان کرد: مدیران کروز وگروه بهمن با مدیریتی کارآمد توانستند نقشی مهم در صنعت قطعه سازی و خودروسازی ایفا کنند؛ از این رو چنین بخش‌هایی باید حمایت شوند تا در آینده شاهد توانمندسازی و بومی‌سازی صد درصد در عرصه قطعه و خودرو باشیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در مجلس شورای اسلامی به حضور بانوان به عنوان نقطه قوت در قطعه‌سازی کروز بر شمرد و گفت: این امر نشان می‌دهد که بانوان در حوزه صنعت گوی سبقت را از مردان گرفته اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"تکشا" در جریان پرداخت سود قرار می گیرد

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی از زمانبندی پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
جیب خالی سهامداران

جیب خالی سهامداران "قجام" از مجمع

مجمع عمومی شرکت فرآورده‌های غذائی و قند تربت جام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸برگزار شد.

"شپارس" در مجمع ۱۰۸ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت بین المللی محصولات پارس در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "وامین" به گوش می رسد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری امین توان آفرین ساز در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: