کد خبر : ۲۴۶۱۹۰
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه:
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۴
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: احداث بیمارستان مجهز نیز یکی دیگر از اقداماتی است که برای سرویس‌دهی به کارمندان در شرایط خاص و اورژانسی که ممکن است ناشی از فعالیت در حین کار باشد، در دستور کار قرار گرفته است.

فولاد مبارکه اصفهان+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان به مناسبت روز پزشک ضمن دیدار با پزشکان و کادر بهداشت و درمان شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: مردم ایران در دهه ۶۰ درگیر شرایط جنگ بودند و شعار «رزمندگان تشکر تشکر» را سر می‌دادند؛ اکنون نیز می‌بینیم که کادر درمان در جبهه سلامت در حال تلاش هستند و فشار زیادی روی آن‌ها وجود دارد، اما باز هم مردم قدردان کادر درمان هستند.وی با بیان این که مسأله کرونا تنها یکی از مشکلات موجود است، افزود: فعالیت در فولاد مبارکه یک فعالیت سخت بوده و همواره با حوادث و مشکلاتی در حین کار مواجه است، اما خوشبختانه طی ۳ سال گذشته هیچ شکایتی از بخش‌های HSE (طب کار، اورژانس و ...) وجود نداشته که این امر نشان‌دهنده فعالیت مطلوب پرسنل و مدیران فعال در این بخش است.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه ادامه داد: سطح توقع ما و کارکنان شرکت مجموعه از بخش بهداشت و درمان فولاد مبارکه همچون سطح توقعی است که جامعه از فولاد مبارکه دارد؛ البته اقدامات خوبی در این بخش انجام می‌شود و می‌توان با استفاده از تکنولوژی روز آن‌ها را ارتقاء بخشید.

عظیمیان تصریح کرد: پرونده سلامت کارکنان و خانواده آنها، یکی از اقداماتی است که باید در دستور کار قرار گیرد چراکه در این زمینه زیرساخت و امکانات لازم فراهم بوده و قابلیت اجرایی شدن دارد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین احداث بیمارستان مجهز نیز یکی دیگر از اقداماتی است که برای سرویس‌دهی به کارمندان در شرایط خاص و اورژانسی که ممکن است ناشی از فعالیت در حین کار باشد، در دستور کار قرار گرفته تا سرویس‌دهی لازم ارائه شود؛ در واقع با احداث بیمارستان برای کارکنان امنیت سازمانی مجموعه افزایش پیدا می‌کند.

به گفته وی، سرعت عمل در دقایق خاص و خدمات اورژانسی هستند که نجات‌دهندگی و تأثیرگذاری سیستم بهداشتی و پزشکی فعال در فولادمبارکه را می‌تواند به خوبی نشان دهد.

عظیمیان از مشارکت فولاد مبارکه برای مراکز درمانی کرونا در اصفهان خبر داد و گفت: بخشی از هزینه تجهیز این مراکز را شرکت فولاد مبارکه متقبل شده است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: