تبدیل کسب و کار سنتی به دیجیتال؛
۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
شرکت سابین تجارت آریا به عنوان مجموعه‌ای متعلق به بانک ایران زمین با عنوان پرداخت یار معتمد بانک مرکزی، با همراهی شرکت پیام اول شهر اینترنتی تهران (مرجع اصناف و معرفی مشاغل کشور) با دارا بودن تمامی مجوز‌های لازم اقدام به ارائه پکیج خدمات برای تبدیل شدن کسب و کار‌های سنتی به دیجیتال، با نام تجاری (جامپر) کرده اند.

با جامپر بالاتر از نقطه‌ای که هستید دیده شوید

به گزارش بورس نیوز، فرید صفایی نیک، مدیر کسب و کار شرکت سابین تجارت آریا دراین باره گفت: امروزه با توجه به مشکلاتی که سرعت و تداوم زندگی شهری ایجاد کرده است، از قبیل: کمبود وقت، ترافیک، هزینه بالای رفت و آمد، و علاوه بر آن‌ها مشکلاتی که جدیداً به این لیست اضافه شده، از قبیل بیماری‌هایی مانند ویروس covid۱۹، آلودگی هوا و ... تمامی افراد جامعه در تلاش هستند که تا حد ممکن از خدمات آنلاین استفاده کرده و یا از مسیرکوتاهتر، محصول و خدمات خود را انتخاب نمایند، که بهترین گزینه در این حالت استفاده از خدمات آنلاین خواهد بود.از متداول‌ترین زیرمجموعه‌های خدمات آنلاین، فروشگاه‌های اینترنتی و خرید‌های اینترنتی هستند که یکی از مهم‌ترین بخش‌ها در آن ثبت سفارش و پرداخت مبلغ کالا است؛ بنابراین ساخت فروشگاه اینترنتی به لحاظ (طراحی سایت)، (دیده شدن در جستجو‌های اینترنتی) و (درگاه پرداخت آنلاین)، همیشه برای صاحبین مشاغل اهمیت داشته است.

با جامپر بالاتر از نقطه‌ای که هستید دیده شوید

در پروژه جامپر تلاش شده تا صاحبان کسب و کار؛ مخصوصا کسب و کار‌های کوچک، بدون نیاز به داشتن سایت خودشان، با قیمتی مناسب یک صفحه اختصاصی راه اندازی نمایند.

این صفحات تمام نیازمندی‌های مورد انتظار از یک سایت اختصاصی را برآورده کرده و با خدمات سئویی که برای آن‌ها در نظر گرفته شده است، در لیست ابتدایی موتور‌های جستجوگر دیده خواهند شد. با اتصال این صفحات به درگاه مستقیم پرداخت بانکی، متصل به حساب شخصی صاحب کسب و کار، این خدمات تکمیل شده و تمامی مشکلات ایشان برای داشتن فروش آنلاین حرفه‌ای برطرف خواهد شد.

مدیر کسب و کار شرکت سابین تجارت آریا درباره ویژگی‌های "جامپر" گفت: عدم نیاز به داشتن سایت و فروشگاه ساز شخصی، عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های مربوط به خرید هاست، دامین و طراحی سایت، عدم نیاز به پرداخت هزینه‌های سنگین سئو، اعطای درگاه مستقیم بانکی در صفحات ایجاد شده برای متقاضی (اتصال حساب شخصی متقاضی به درگاه با نام و لوگوی اختصاصی کسب و کار) بدون نیاز به اخذ‌ای نماد از جمله ویژگی‌های جدید و متفاوت این خدمات در بازار است.

از جذابیت‌های پروژه جامپر امکان تسویه تراکنش‌های انجام شده طبق سیکل شاپرک برنامه ریزی شده است. قیمت رقابتی و بسیار پایین‌تر جامپر در مقایسه با ایجاد و طراحی سایت و هزینه‌های مربوط به سئو، همچنین تخفیف‌های مناسبی که برای مشتریان معرفی شده از جانب شرکت سابین تجارت آریا، نسبت به خرید مستقیم از شریک تجاری در نظر گرفته شده است؛ از دیگر امکانات این پروژه است.
گفتنی است امنیت بسیار بالای سایت و صفحات ایجاد شده برای کسب و کار‌ها و دارا بودن مجوز‌های نشانه ملی ثبت و‌ای نماد از دیگر ویژگی‌های جامپر است.

متقاضیان می‌توانند برای ثبت حساب کاربری در جامپر، به آدرس http://myjumper.ir/ مراجعه نمایند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
در مجمع عمومی

در مجمع عمومی "سپاها" چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.