کد خبر : ۲۴۶۳۱۳
"ونوین" در مردادماه موفق به ثبت تراز مثبت ۱۹ درصدی شد؛
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
در مردادماه سال جاری میزان تسهیلات وصولی طی دوره بانک اقتصاد نوین برابر با ۸۰ هزار و ۸۸۷ میلیارد ریال اعلام‌شده که نسبت به سال مالی گذشته ۹۹ درصد افزایش را تجربه کرده است.

بانک اقتصاد نوین+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک اقتصاد نوین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک ماهه را برابر با ۱۸ هزار و ۱۸۴ میلیارد ریال اعلام کرده است.

بانک اقتصاد نوین مقدار پرداختی‌های خود بابت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری را نیز در مردادماه مبلغی بالغ‌بر ۱۵ هزار و ۲۴۶ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین "ونوین" میزان سرمایه ثبت‌شده خود را ۳۰.۴۲۵ میلیارد ریال ارائه کرده و در این ماه موفق به ثبت تراز مثبت ۱۹ درصدی شده است.

ثبتعملکرد ماهانه ونوین+بورس نیوز رکوردی جدید از درآمد‌های

در مردادماه سال جاری میزان تسهیلات وصولی طی دوره بانک اقتصاد نوین برابر با ۸۰ هزار و ۸۸۷ میلیارد ریال اعلام‌شده که نسبت به سال مالی گذشته ۹۹ درصد افزایش را تجربه کرده است.

مقدار درآمد تسهیلات اعطایی "ونوین"

روند کسب درآمدهای ونوین+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، مقدار درآمدی که بانک اقتصاد نوین طی دوره ماهانه منتهی به مردادماه از خود بر جای گذاشته نسبت به ماه گذشته با رشد ۷.۶۶ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۲۱۶ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رسانده، بیشترین میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین از تسهیلات اعطایی در مردادماه از خود برجای گذاشته مربوط به بخش‌های «سایر تسهیلات» و «خرید دین» به ترتیب با مبالغ ۱۴ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال و یک هزار و ۹۰۵ میلیارد ریال بوده است.


بیشتر بخوانید: ثبت تراز مثبت ۲۶ درصدی "ونوین"


میزان پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "ونوین"

میزان پرداختی‌های ونوین از سال مالی گذشته+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، پرداخت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک اقتصاد نوین در مردادماه سال جاری نسبت به ماه گذشته با افزایش ۹.۳۷ درصدی مواجه بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۱۸۱ درصدی را به ثبت رسانده، همچنین بانک اقتصاد نوین در مردادماه میزان تسویه سپرده‌ها طی دوره را مبلغی بالغ‌بر ۱.۷۲۴.۸۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده است.

بیشترین میزان پرداختی بانک اقتصاد نوین جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری در اختیار «سپرده‌های بلندمدت یک‌ساله» با ۶ هزار و ۲۲۸ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع " لوتوس "

مجمع عمومی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " شتران " به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پالایش نفت تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ برگزار خواهد شد.

" غدام " از اواخر مهرماه سود می دهد

شرکت خوراک دام پارس زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود " غپینو" از هفته آینده

شرکت صنعتی پارس مینو زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: