کد خبر : ۲۴۶۳۳۹
کسب درآمد ۷۲۸ میلیارد ریالی غفارس در مردادماه سال جاری؛
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
بیشترین میزان فروش محصول در اختیار محصول «شیر» با ۲.۱۸۸ تن بوده که نرخ فروش آن ۹۱.۶۳۳.۶۱۷ ریال ثبت شده و جایگاه بعدی را پس از آن «ماست» با ۱.۴۱۰ تن به خود اختصاص داده است.

شیر پاستوریزه پگاه فارس+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه فارس در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر ۷۲۸ میلیارد ریال اعلام کرده و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه از فروش محصولات کسب کرده بالغ‌بر ۳ هزار و ۵۱۶ میلیارد ریال بوده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده خود را طی این دوره ۱.۱۵۹ میلیارد ریال گزارش کرده است.

عملکرد ماهانه غفارس+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی "غفارس" تا مردادماه سال جاری

روند درآمدهای غفارس+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه فارس در مردادماه سال جاری کسب کرده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۲۶ درصد رشد را شاهد بوده و همچنین میزان درآمد‌های شناسایی‌شده از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه ۱۴۰۰ در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز همانند دوره ماهانه ۲۶ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده، و لازم به ذکر است که این شرکت لبنی در بازار داخلی فعالیت داشته است.


بیشتر بخوانید: ۱۰۶ درصد افزایش درآمد سالانه "غفارس"


بیشترین میزان درآمدی که شیر پاستوریزه پگاه فارس در مردادماه به دست آورده از محل فروش «شیر» با ۱۹۴.۰۸۰ میلیون ریال بوده که نسبت به ماه گذشته با رشد نزدیک به ۱۲ درصدی روبه‌رو بوده و رتبه بعدی را نیز محصول «ماست» با ۱۴۹.۹۲۶ میلیون ریال به خود اختصاص داده است.

مقدار فروش محصولات "غفارس" در مردادماه ۱۴۰۰

روند فروش ماهانه غفارس+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، مقدار فروش محصولات شیر پاستوریزه پگاه فارس برابر با ۵.۰۹۹ تن بوده و مقدار محصول فروش رفته این شرکت لبنی از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه برابر با ۳۰.۶۴۹ تن به ثبت رسیده که که افزایش سالانه ۲۰ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

بیشترین میزان فروش محصول در اختیار محصول «شیر» با ۲.۱۸۸ تن بوده که نرخ فروش آن ۹۱.۶۳۳.۶۱۷ ریال ثبت شده و جایگاه بعدی را پس از آن «ماست» با ۱.۴۱۰ تن به خود اختصاص داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: