کد خبر : ۲۴۶۳۴۴
قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت:
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت:با توجه به برآورد مصرف ۱۰ مگا واتی برق ماینرها، برآورد می‌شود ۲هزار ماینر غیرمجاز فعال در استان وجود داشته باشد که تا کنون ۸۰۰ دستگاه آن کشف شده است.

دستگاه رمزارز غیرمجاز+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، علی رضا علیخانی، قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: با توجه به برآورد مصرف ۱۰ مگا واتی برق ماینرها، برآورد می‌شود ۲هزار ماینر غیرمجاز فعال در استان وجود داشته باشد که تا کنون ۸۰۰ دستگاه آن کشف شده است.

وی افزود: کشف این تعداد ماینر تا ۳۰ درصد به کم کردن خاموشی‌های برق در استان کمک کرده و در بین شهرستان‌های استان بیشترین کشفیات ماینر مربوط به شیروان است.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی با بیان این که گروه‌های بازرسی ویژه برای شناسایی رمزارز‌ها و برق‌های غیرمجاز در این شرکت فعال شده است گفت: از مردم درخواست می‌شود تا به این امر کمک کنند.

وی افزود: ویلا‌های حومه شهر، دامداری ها، سوله‌های غیرفعال و مرغداری‌ها و مراکز و تاسیسات کشاورزی از مکان‌هایی هستند که برای نصب دستگاه‌های ماینر از آن‌ها استفاده می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: