مدیرعامل فولاد هرمزگان؛
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲
مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: جامعه ما نیاز به یک حرکت جهادی و انقلابی دارد و ما همه تکلیف داریم و در حوزه صنعت و تولید باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهیم.

جامعه ما نیاز به یک حرکت جهادی و انقلابی دارد

به گزارش بورس نیوز، عطااله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار عطااله معروفخانی ضمن ارائه گزارش از عملکرد شرکت اظهار کرد: اولویت بنده در فولاد هرمزگان توسعه و افزایش ظرفیت تولید و همچنین توجه ویژه به بحث کیفیت محصول است. ما در کنار مباحث تخصصی تلاش میکنیم که دغدغه‌های کارکنان را رفع کنیم و کرامت انسانی را حفظ کنیم.


بیشتر بخوانید:  تقدیر رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان از مدیرعامل فولاد هرمزگان


مدیرعامل فولاد هرمزگان با اشاره به اقدامات انجام‌شده در‌فولاد‌هرمزگان در خصوص طرح‌های توسعه گفت: جلساتی با مسئولین منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس نمایندگان مجلس و مقامات استان در مورد تامین زمین و برق مورد نیاز طرح‌های توسعه این شرکت برگزار شده که امیدواریم زودتر به نتیجه برسد و ما بتوانیم این طرح‌ها را شروع کنیم.

معروفخانی با اشاره به لزوم تسریع در رفع نیاز‌های فولاد هرمزگان در طرح‌های توسعه تاکید کرد: منافع ایجاد طرح‌های توسعه متوجه استان و کشور خواهد شد.

وی تصریح کرد: در راستای حمایت و تحقق شعار‌های رئیس جمهور مبنی بر توسعه و افزایش تولید و اشتغالزایی و ارزآوری برای کشور، فولاد هرمزگان در این راستا پیش قدم است تا به این امر سرعت ببخشد و با یاری خداوند و همکاری مسئولین بتوانیم طرح‌های توسعه را در فولاد هرمزگان انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص بازیابی اعتماد مردم و اعتمادآفرینی در جامعه گفت: جامعه ما نیاز به یک حرکت جهادی و انقلابی دارد و ما همه تکلیف داریم و در حوزه صنعت و تولید باید تمام تلاش خود را در این راستا انجام دهیم.

معروفخانی از فولاد هرمزگان‌ به عنوان پیشرو در‌مسئولیت‌های اجتماعی نام برد و خاطرنشان کرد: ما در فولاد هرمزگان در حوزه‌های مختلف درمان و پزشکی، اجتماعی و فرهنگی و ورزشی مشارکت بسیار خوبی را در استان داریم و اخیرا نیز در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) ۵۰۰ هزار ماسک را در جهت حفظ سلامتی سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شرکت فولاد هرمزگان گفت: ما به مدیران انقلابی و تصمیم‌های انقلابی نیاز داریم و جامعه ما به دنبال این نوع نگاه و افراد است. این نوع فعالیت‌ها مخصوص بچه‌های ارزشی است که برای ما تکلیف است.

 سالاری تاکید کرد: فعالیت‌های شما باعث امیدآفرینی در جامعه گردید و ما تشکر می‌کنیم از جنابعالی به خاطر اینکه نگاه شما یک نگاه انقلابی است و بایستی این نکته را خدمت شما عرض کنم که فعالیت‌های صورت گرفته در همه زمینه‌ها در شرکت فولاد هرمزگان قابل تقدیر است.

 سالاری خاطرنشان کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری رضایتمندی و اعتماد آفرینی باید دنبال شود و این فرمایشات بعنوان حجت شرعی بر ما واجب است که تبعیت کنیم و فعالیت‌های خود را بر این اساس برنامه ریزی نماییم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع " لوتوس "

مجمع عمومی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " شتران " به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پالایش نفت تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ برگزار خواهد شد.

" غدام " از اواخر مهرماه سود می دهد

شرکت خوراک دام پارس زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود " غپینو" از هفته آینده

شرکت صنعتی پارس مینو زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: