کد خبر : ۲۴۶۶۳۱
بیشترین درآمدی که «گندله» بدست آمد
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
معدنی و صنعتی گل گهر در مردادماه سال جاری مجموع فروش محصولات در بازار داخلی را طی این دوره یک‌ماهه برابر با ۶۹۳.۱۵۱ تن ارائه کرده است.

معدنی و صنعتی گل گهر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره را برابر با ۲۱ هزار و ۳۸۱ میلیارد ریال ارائه کرده که تنها در بخش فروش محصولات در بازار داخلی فعالیت داشته است.

عملکرد ماهانه کگل+بورس نیوز

میزان سرمایه ثبت‌شده "کگل" طی دوره مبلغی بالغ‌بر ۷۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه حاصل‌شده برابر با ۱۹۴ هزار و ۶۶۶ میلیارد ریال بوده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده "کگل" تا مردادماه ۱۴۰۰

روند کسب ردآمدهای کگل+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مردادماه ۱۴۰۰ میزان درآمدی که به ثبت رسانده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۳ درصد رشد درآمد داشته و بیشترین میزان درآمدی که "کگل" در بخش بازار داخلی از خود بر جای گذاشته متعلق به محصول «گندله» با ۱۴ هزار و ۹۸۱ میلیارد ریال بوده و پس‌ازآن محصول «کنسانتره سنگ‌آهن» با ۶ هزار و ۳۷۰ میلیارد ریال قرارگرفته است.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مردادماه سال جاری مجموع فروش محصولات در بازار داخلی را طی این دوره یک‌ماهه برابر با ۶۹۳.۱۵۱ تن ارائه کرده و میزان فروش محصولاتی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه به فروش رفته برابر با ۵.۵۸۹.۹۶۷ تن بوده، همچنین بیشترین میزان فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «گندله» بوده که نرخ فروش آن برابر با ۳۵.۳۹۵.۰۳۳ ریال شناسایی‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود

سود "مدیریت" از اردیبهشت ۱۴۰۱ پرداخت می‌شود

شرکت سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
مجمع

مجمع "مرقام" سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت ایران ارقام در تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ برگزار شد.

"وشمال" سهامداران را به مجمع دعوت کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت سرمایه گذاری چشم انداز توسعه شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۱۱برگزار می‌شود.

"وتجارت" به انتخاب هیات مدیره می اندیشد

مجمع عمومی بانک تجارت در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۰۹ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: