کد خبر : ۲۴۶۶۳۱
بیشترین درآمدی که «گندله» بدست آمد
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
معدنی و صنعتی گل گهر در مردادماه سال جاری مجموع فروش محصولات در بازار داخلی را طی این دوره یک‌ماهه برابر با ۶۹۳.۱۵۱ تن ارائه کرده است.

معدنی و صنعتی گل گهر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، معدنی و صنعتی گل گهر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره را برابر با ۲۱ هزار و ۳۸۱ میلیارد ریال ارائه کرده که تنها در بخش فروش محصولات در بازار داخلی فعالیت داشته است.

عملکرد ماهانه کگل+بورس نیوز

میزان سرمایه ثبت‌شده "کگل" طی دوره مبلغی بالغ‌بر ۷۴ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه حاصل‌شده برابر با ۱۹۴ هزار و ۶۶۶ میلیارد ریال بوده است.

درآمد‌های شناسایی‌شده "کگل" تا مردادماه ۱۴۰۰

روند کسب ردآمدهای کگل+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مردادماه ۱۴۰۰ میزان درآمدی که به ثبت رسانده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۵۳ درصد رشد درآمد داشته و بیشترین میزان درآمدی که "کگل" در بخش بازار داخلی از خود بر جای گذاشته متعلق به محصول «گندله» با ۱۴ هزار و ۹۸۱ میلیارد ریال بوده و پس‌ازآن محصول «کنسانتره سنگ‌آهن» با ۶ هزار و ۳۷۰ میلیارد ریال قرارگرفته است.

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مردادماه سال جاری مجموع فروش محصولات در بازار داخلی را طی این دوره یک‌ماهه برابر با ۶۹۳.۱۵۱ تن ارائه کرده و میزان فروش محصولاتی که از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه به فروش رفته برابر با ۵.۵۸۹.۹۶۷ تن بوده، همچنین بیشترین میزان فروش محصولات این شرکت معدنی در اختیار «گندله» بوده که نرخ فروش آن برابر با ۳۵.۳۹۵.۰۳۳ ریال شناسایی‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع " لوتوس "

مجمع عمومی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " شتران " به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پالایش نفت تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ برگزار خواهد شد.

" غدام " از اواخر مهرماه سود می دهد

شرکت خوراک دام پارس زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود " غپینو" از هفته آینده

شرکت صنعتی پارس مینو زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: