کد خبر : ۲۴۶۷۵۳
۲۷ درصد افزایش درآمد ماهانه "کچاد" در مردادماه سال جاری؛
۱۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۲
بیشترین میزان درآمدی که "کچاد" در مردادماه از خود بر جای گذاشته در بخش بازار داخلی بوده و محصول «کنسانتره آهن (خشک)» با ۲۱ هزار و ۶۴ میلیارد ریال عمده درآمد شناسایی‌شده را به خود اختصاص داده است.

معدنی و صنعتی چادرملو + بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چاردملو در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره را برابر با ۴۰ هزار و ۶۲۱ میلیارد ریال ارائه کرده که در بخش‌های فروش داخلی و صادراتی فعالیت داشته، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده "کچاد" طی دوره مبلغی بالغ‌بر ۵۵.۵۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه حاصل‌شده برابر با ۱۷۰ هزار و ۱۲۳ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد ماهانه کچاد+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده "کچاد" تا مردادماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمد های کچاد+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مردادماه ۱۴۰۰ میزان درآمدی که به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته ۲۷ درصد رشد درآمد داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۳ درصد رشد داشته است.

بیشترین میزان درآمدی که "کچاد" در مردادماه از خود بر جای گذاشته در بخش بازار داخلی بوده و محصول «کنسانتره آهن (خشک)» با ۲۱ هزار و ۶۴ میلیارد ریال عمده درآمد شناسایی‌شده را به خود اختصاص داده و پس از آن محصول «فولاد صادراتی» با ۷ هزار و ۶۸۶ میلیارد ریال قرار گرفته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع " شتران " به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پالایش نفت تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ برگزار خواهد شد.

" غدام " از اواخر مهرماه سود می دهد

شرکت خوراک دام پارس زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود " غپینو" از هفته آینده

شرکت صنعتی پارس مینو زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: