کد خبر : ۲۴۶۸۴۳
از سوی شرکت بورس تهران؛
۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
بازگشایی و توقف نماد‌های معاملاتی امروز دوشنبه مورخ ۱۵ شهریورماه اعلام شد.

بازار سرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال به نشانی codal.ir با توجه به وجود ظن؛ دستکاری بازار / استفاده از اطلاعات نهانی در معاملات شرکت سپید ماکیان، نماد "سپید" جهت بررسی بیشتر معاملات حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ متوقف شد.توقف نماد معاملاتی "پکویر"

در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت کویر تایر "پکویر" جهت برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق‌العاده به منظور انتخاب اعضای هیئت مدیره، متوقف خواهد شد.

وقفه معاملاتی نماد‌های "فنوال " و "لپارس"به علت تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت

نماد معاملاتی شرکت‌های نورد آلومینیوم"فنوال" و پارس الکتریک"لپارس" با توجه به تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت سهام، به مدت ۶۰ دقیقه در وضعیت سفارش گیری قرار می‌گیرد و سپس معاملات در دامنه نوسان فعلی ادامه خواهد یافت. ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال (codal.ir) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری‌های خود لحاظ نمایند.

بازگشایی نماد معاملاتی "خرینگ"

نماد معاملاتی شرکت رینگ سازی مشهد "خرینگ" با توجه به انتشار اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در تارنمای کدال در خصوص تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام به شماره پیگیری ۷۸۹۰۳۷ مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۴، با محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده انجام معامله است، ضروری است سرمایه گذاران  با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، اطلاعات منتشر شده در تارنمای کدال (codal.ir) که تنها مرجع رسمی انتشار اطلاعات توسط ناشر می‌باشد را مبنای تصمیم گیری خود قرار داده و از توجه به اخبار و شایعات منتشر شده در فضای مجازی و غیر رسمی اجتناب نمایند.

بازگشایی نماد معاملاتی "دجابر"

نماد معاملاتی شرکت داروسازی جابر ابن حیان "دجابر" با توجه به انتشار اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در تارنمای کدال در خصوص تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام به شماره پیگیری ۷۸۸۱۲۱ مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۱۰، با محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده انجام معامله می‌باشد، ضروری است سرمایه گذاران محترم با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، اطلاعات منتشر شده در تارنمای کدال (codal.ir) که تنها مرجع رسمی انتشار اطلاعات توسط ناشر می‌باشد را مبنای تصمیم گیری خود قرار داده و از توجه به اخبار و شایعات منتشر شده در فضای مجازی و غیر رسمی اجتناب نمایند.

بازگشایی نماد معاملاتی "بشهاب"

نماد معاملاتی شرکت لامپ پارس شهاب "بشهاب" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله است.

بازگشایی نماد‌های معاملاتی "غالبر"، "غپاک"، "غشان"،"غشاذر"، "قثابت"

نماد معاملاتی شرکت‌های لبنیات کالبر "غالبر"، لبنیات پاستوریزه پاک "غپاک"، شیر پاستوریزه پگاه خراسان "غشان"، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی (غشاذر)، کارخانه‌های تولیدی و صنعتی ثابت خراسان "قثابت" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله هستند.

بازگشایی نماد معاملاتی "حفاری"

نماد معاملاتی شرکت حفاری شمال "حفاری" با توجه به لغو مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده، با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله می‌باشد. همچنین ضروری است سرمایه گذاران محترم علاوه بر توجه به این موضوع، اطلاعات منتشره شده بر روی تارنمای کدال (codal.ir) و سایر عوامل موثر بر قیمت سهام را در تصمیم گیری‌های خود لحاظ نمایند.

حراج مجدد نماد‌های معاملاتی "فمراد"، "چکاوهح"

نماد معاملاتی شرکت‌های آلومراد "فمراد"، حق تقدم استفاده نشده شرکت صنایع کاغذسازی کاوه "چکاوهح" با توجه به عدم کشف قیمت در روز معاملاتی قبل بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله می‌باشند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

کدام شرکت‌ها تا پایان آبان‌ماه به مجمع می‌روند؟

شرکت‌ها در این بازه زمانی گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

مجامع این ۲۰ شرکت را زیر نظر داشته باشید!

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۵۰ تومانی در مجمع "فارس"

این شرکت در پایان سال مالی خود میزان درآمدی که از خود بر جای گذاشته ۵۲ هزار و ۴۹۷ میلیارد تومان بود که در مقایسه با سال مالی گذشته با افزایش ۳۴ درصدی همراه بوده است.
مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

مجامعی که در ۲ روز آینده برگزار می‌شوند

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: