کد خبر : ۲۴۶۸۶۸
شرکت صنعتی نیرومحرکه در مردادماه ۲۲ درصد کاهش درامد ماهانه داشت؛
۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
بیشترین میزان درآمدی که خمحرکه طی این ماه به دست آورده از فروش محصول «گیربکس پژو ۴۰۵» بوده و محصول بعدی نیز «گیربکس رانا» بوده است.

نیرو محرکه+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت صنعتی نیرومحرکه در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را بالغ‌بر ۹۲۶ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه نیز مقدار درآمد‌ها مبلغی بالغ‌بر ۶ هزار و ۱۰۱ میلیارد ریال گزارش‌شده، همچنین خمحرکه میزان سرمایه ثبت‌شده طی این دوره را ۵.۷۳۴ میلیارد ریال ارائه کرده است.

عملکرد ماهانه خمحرکه+بورس نیوز

درآمد‌های حاصل‌شده خمحرکه در مردادماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمد صنعتی نیرو محرکه+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت صنعتی نیرومحرکه در مردادماه سال جاری با کاهش درآمد ۲۲ درصدی نسبت به ماه گذشته مواجه بوده و در مقایسه با سال گذشته نیز ۱۱ درصد رشد داشته، همچنین میزان درآمد‌های به‌دست‌آمده از ابتدای سال مالی تا انتهای مردادماه نیز ۲۶ درصد رشد را در پی داشته است.


بیشتر بخوانید: افزایش ۲۹ درصدی قیمت چرخ‌دنده‌های تیبا در "خمحرکه"


بیشترین میزان درآمدی که خمحرکه طی این ماه به دست آورده از فروش محصول «گیربکس پژو ۴۰۵» با ۳۶۹ میلیارد ریال بوده و محصول بعدی نیز «گیربکس رانا» با ۲۷۶ میلیارد ریال بوده است.

مقدار فروش محصولات شرکت صنعتی نیرومحرکه

بر اساس این گزارش انجام‌شده، خمحرکه در مردادماه ۳۲.۶۰۲ دستگاه به فروش رسانده که در مقایسه با ماه گذشته ۲۱ درصد کاهش پیداکرده و نسبت به سال گذشته نیز با کاهش فروش ۱۵ درصدی مواجه بوده است.

پرفروش‌ترین محصول خمحرکه در مردادماه «گیربکس پژو ۴۰۵» با ۱۳.۲۲۷ دستگاه بوده که با نرخ ۲۷.۹۱۰.۰۳۳ ریال به فروش رسیده که نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۶ درصد افزایش نرخ را به همراه داشته، همچنین «گیربکس رانا» نیز در جایگاه بعدی با ۱۱.۴۶۴ دستگاه فروش رفته قرارگرفته، گران‌ترین محصول به فروش رفته خمحرکه مربوط به محصول «گیربکس R ۲» با نرخ فروش ۲۷.۷۷۸.۸۰۳ ریال گزارش‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع " شتران " به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پالایش نفت تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ برگزار خواهد شد.

" غدام " از اواخر مهرماه سود می دهد

شرکت خوراک دام پارس زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود " غپینو" از هفته آینده

شرکت صنعتی پارس مینو زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: