کد خبر : ۲۴۶۹۹۷
گزارش بازار‌های موازی جنب بورس تهران؛
۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
قیمت دلار بار دیگر روند صعودی را به خود گرفت و همه را سورپرایز کرد چراکه درست در زمانی که خریداران واقعی در تصور کاهش دلار و ورود به محدوده ۲۵ هزارتومان دلگرم شده بودند، معامله گران ورق را برگرداندن و روند نزولی کاملا عکس شد.

بازار سرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، شاخص کل بورس تهران در معاملات روز گذشته بالاخره یک رشد اندک را دید تا نوید آن را بدهد که شاید روزهای تلخ استراحت برای اهالی بازار به اتمام رسیده باشد و اگر خبرهای صبح جمعی بر تن بازار خراش وارد نکند، طبیعتا می توان انتظار هفته‌ای آرام‌تر را به نسبت هفته‌های گذشته داشت؛ شاخص هم وزن نیز ۷۵۰ واحد افزایش یافت.با نگاهی به تابلوی معاملات می‌توان دریافت که ارزش صف‌های خرید نسبت به پایان روز کاری قبل از آن ۱۷ درصد افت کرد.

دلار و دوربرگردان عجیب

قیمت دلار بار دیگر روند صعودی را به خود گرفت و همه را سورپرایز کرد چراکه درست در زمانی که خریداران واقعی در تصور کاهش دلار و ورود به محدوده ۲۵ هزارتومان دلگرم شده بودند، معامله گران ورق را برگرداندن و روند نزولی کاملا عکس شد.

در آخرین معامله بازار دلار، افزایش ۴۳۰ تومانی این ارز به چشم آمد و در آخرین داد و ستد‌ها دلار با نرخ ۲۷ هزار و ۳۰۰ در بین اهالی این بازار دست به دست شد.

سکه و کماکان میل به صعود

قیمت سکه بهار آزادی نیز با ۵۰ هزارتومان افزایش به نرخ ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسید و سکه امامی نیز در محدوده ۱۲ میلیون و ۱۳۰ هزارتومان در بازار سکه فروش‌ها دست به دست می‌شد.

تابلوی طلافروشی‌ها حاکی از آن بود که قیمت هر گرم طلا ۱ میلیون و ۱۷۷ هزارتومان و هر مثقال طلا با نرخ گذاری ۵ میلیون و ۱۰۰ هزارتومانی همراه شده بود.

باردیگر سنگینی بشکه های نفت

قیمت نفت برنت پس از جند روز کاهش ناشی از شوک آرامکو گویا دیروز این استرس را از سر گذراند و در روز گذشته با ۱.۳۷ درصد افزایش به ۷۲.۵۴ در هر بشکه معامله شد

از شرق تا غرب

شاخص Nikkei ۲۲۵ در معاملات روز گذشته خود با ۲۹۹ واحد کاهش را تجربه کرد و شاخص شانگ‌های چین در معاملات دیروز با ۱.۱۴ واحد کاهش همراه شد ضمن آنکه داوجونز ۹۵ واحد S&P و نزدک نیز بیش از ۰.۳۰ درصد کاهش یافته اند.

رمز ارزها و دوباره کاهش

در نشست معاملاتی روز گذشته رمزارز‌ها در دامنه منفی در حال معامله هستند. بیت کوین با ۱.۴۵ درصد کاهش در ۴۵ هزار دلار معامله شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" قیستو " حسابرس و بازرس قانونی انتخاب کرد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند بیستون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ برگزار شد.
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران "حکشتی " در آخرین روز تابستان

مجمع عمومی عادی شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار خواهد شد.
در مجمع

در مجمع " صبا " ۱۹۳ تومان تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صباتامین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ برگزار شد.
اقدام به تغییر هیات مدیره

اقدام به تغییر هیات مدیره "حتاید" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: