کد خبر : ۲۴۷۰۲۳
بازگشت آهن اسفنجی به انبار کارخانه؛
۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱
این شرکت در هفته منتهی به ۱۹ شهریورماه پس از مدت‌ها سبدکالایی خود را از تک‌محصول در آورد تا با «آهن اسفنجی»، «شمش بلوم» و «سبد میلگرد ۲۸ تا ۱۴-A۳» گام به عرضه‌های بورس کالا گذاشت .

فولادخراسان به حیات میلیارد‌ها بازگشت اما؛ ضعیف!

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، هفته دوم شهریورماه برای این فولادساز آنچنان خوش‌یمن نبود و اما؛ در هفته سوم میزان فروش‌ها با آنکه همانند هفته‌های گذشته نبود، ولی بسیار معقول‌تر از هفته‌های بدون فروش و حتی فروش زیر میلیارد تومان بود.

این شرکت در هفته منتهی به ۱۹ شهریورماه پس از مدت‌ها سبدکالایی خود را از تک‌محصول در آورد تا با «آهن اسفنجی»، «شمش بلوم» و «سبد میلگرد ۲۸ تا ۱۴-A۳» گام به عرضه‌های بورس کالا گذاشت و با حجم عرضه ۱۶ هزار و ۶۳۲ تنی به استقبال مشتریان رفت و درآمدزایی ۳۳ میلیارد تومان را بدست آورد.

فولادخراسان به حیات میلیارد‌ها بازگشت اما؛ ضعیف!

البته در آمار‌های ارائه شده شاهد آن هستیم که برای آهن اسفنجی این شرکت با وجود عرضه ۵ هزارتنی آن، پیشنهاد خریدی به ثبت نرسید و فولاد خراسان توفیقی در کسب فروش آن نداشت.

در بخش سبد میلگرد نیز می‌توان عرضه ۱۰ هزار و ۳۲ تنی این شرکت را شاهد بود که درآمدزایی در حدود ۱۲ میلیارد تومان برای این شرکت بدست آمد.

فولادخراسان به حیات میلیارد‌ها بازگشت اما؛ ضعیف!

از سوی دیگر شمش بلوم جزو محصولات تازه وارد این شرکت به بورس کالا بود چراکه طی هفته‌های گذشته خبری از این محصول در رینگ نقره‌ای بازار نبود و عرضه یک هزار و ۶۰۰ تنی در مجموع به ثبت رسید که از این میزان ۱ هزار و ۳۰۰ تن به صورت نقدی با نرخ ۱۷ میلیارد و ۱۰۱ میلیون تومان و ۳۰۰ تن دیگر به صورت سلف با نرخ بیش از ۳ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان به فروش رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع

افزایش سرمایه ۶۷ درصدی در مجمع " لوتوس "

مجمع عمومی شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " شتران " به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پالایش نفت تهران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ برگزار خواهد شد.

" غدام " از اواخر مهرماه سود می دهد

شرکت خوراک دام پارس زمانبندی پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
پرداخت سود

پرداخت سود " غپینو" از هفته آینده

شرکت صنعتی پارس مینو زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: