کد خبر : ۲۴۷۰۷۰
از سوی شرکت بورس اعلام شد؛
۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
توقف و بازگشایی نماد‌های معاملاتی امروز مورخ ۲۰ شهریور ماه اعلام شد.

بازار سرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال به نشانی codal.ir با توجه به وجود ظن؛ دستکاری بازار / استفاده از اطلاعات نهانی در معاملات شرکت صنایع جوشکاب یزد، نماد "بکاب" جهت بررسی بیشتر معاملات حداکثر تا تاریخ ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ متوقف شد. 

توقف نماد "کالا" به علت بررسی بیشتر معاملات

طبق اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال به نشانی codal.ir با توجه به وجود ظن؛ دستکاری بازار / استفاده از اطلاعات نهانی در معاملات شرکت بورس کالای ایران، نماد "کالا" جهت بررسی بیشتر معاملات حداکثر تا تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ متوقف شد.

توقف نماد "ونیکی"،"امید"، "غبشهر"، "دالبر" و "کسرا" به علت افشای اطلاعات با اهمیت گروه «ب»

نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری ملی‌ایران "ونیکی"، تامین سرمایه امید "امید"، صنعتی بهشهر "غبشهر"، البرزدارو "دالبر" وسرامیک‌های صنعتی اردکان "کسرا" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب، متوقف شد. نماد مذکور حداکثر تا ساعت ۱۰ روز معاملاتی جاری با محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.

بازگشایی نماد‌های معاملاتی "حفارس"، "ولساپا"

نماد معاملاتی شرکت‌های حمل و نقل بین المللی خلیج فارس "حفارس"، لیزینگ رایان سایپا "ولساپا" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه «الف» بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

بازگشایی نماد معاملاتی "وتوس"

نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه شهری توس گستر "وتوس" با توجه به انتشار اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی در تارنمای کدال در خصوص تغییرات بیش از ۵۰درصدی قیمت سهام به شماره پیگیری ۷۸۹۷۵۰مورخ ۱۵ شهریور، با محدودیت دامنه نوسان قیمت آماده انجام معامله است؛ سرمایه‌گذاران باید با توجه به تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، اطلاعات منتشر شده در تارنمای کدال (codal.ir) را که تنها مرجع رسمی انتشار اطلاعات توسط ناشر است مبنای تصمیم‌گیری خود قرار داده و از توجه به اخبار و شایعات منتشر شده در فضای مجازی و غیر رسمی اجتناب کنند.

بازگشایی نماد‌های معاملاتی "ونیکی"، "امید"، "غبشهر"، "دالبر"،"کسرا"

نماد معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری ملی ایران "ونیکی"، تامین سرمایه امید "امید"، صنعتی بهشهر "غبشهر"، البرز دارو "دالبر"، سرامیک‌های صنعتی اردکان "کسرا" با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه «ب» با محدودیت نوسان قیمت آماده انجام معامله است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.