کد خبر : ۲۴۷۰۸۹
"سخزر" در مرداد بیشتر «تیپ ۲» فروخت؛
۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
بیشترین میزان درآمدی که سیمان خزر در مردادماه کسب کرده متعلق به «سیمان تیپ ۲ پاکتی» با ۳۳۴ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۶۷۲ درصد افزایش درآمد را به دنبال داشت.

سیمان خزر+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان خزر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه ماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی شناسایی‌شده طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۵۴۲ میلیارد ریال ارائه کرده و همچنین مقدار سرمایه ثبت‌شده این شرکت سیمانی برابر با ۵۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

عملکرد ماهانه سخزر+بورس نیوز

درآمد‌های عملیاتی "سخزر" در مردادماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمد سخزر+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، مقدار درآمدی که سیمان خزر به ثبت رسانده نسبت به ماه گذشته رشد ۸۲ درصد افزایش را مشاهده کرده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۱۶۵ درصد افزایش درآمد را تجربه کرده، درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه سال جاری از خود بر جای گذاشته در مقایسه با سال گذشته ۱۳۶ درصد رشد را به همراه داشته است.


بیشتر بخوانید: پیش‌بینی فروش بالای یک‌میلیون تنی "سخزر"


بیشترین میزان درآمدی که سیمان خزر در مردادماه کسب کرده متعلق به «سیمان تیپ ۲ پاکتی» با ۳۳۴ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۶۷۲ درصد افزایش درآمد را به دنبال داشته و همچنین رتبه بعدی بیشترین محصول درآمدزا "سخزر" مربوط به «سیمان تیپ ۲ فله‌ای» با ۱۸۰ میلیارد ریال بوده است.

گران‌ترین محصول ارائه‌شده طی این دوره یک‌ماهه مربوط به سیمان تیپ ۲ پاکتی با ۵.۷۰۹.۲۱۲ ریال بوده که نسبت به سال گذشته ۱۱۴ درصد افزایش نرخ را تجربه کرده است.

مقدار فروش محصولات سیمان خزر در مردادماه

روند فروش محصولات سخزر+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، فروش محصولات سیمان خزر در مردادماه ۱۴۰۰ به مقدار ۱۱۰.۳۱۰ تن اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته نزدیک به ۶۲ درصد افزایش فروش را شاهد بوده و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۳۰ درصدی را به ثبت رسانده، همچنین بیشترین مقدار فروش در مردادماه را محصول «سیمان تیپ ۲ پاکتی» با ۵۸.۵۶۵ تن به خود اختصاص داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: