کد خبر : ۲۴۷۰۹۲
۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت:ماموران ایست بارزسی شهید محمدنژاد میاندوآب حین کنترل خودرو‌های عبوری محور ”میاندوآب- تبریز” به یک دستگاه اتوبوس مسافربری به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شدند.

ماینر +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، فخرالدین رستم‌پور، فرمانده انتظامی میاندوآب اظهار کرد: ماموران ایست بارزسی شهید محمدنژاد میاندوآب حین کنترل خودرو‌های عبوری محور ”میاندوآب- تبریز” به یک دستگاه اتوبوس مسافربری به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شدند.وی افزود: پس از توقف خودرو و بارزسی از آن تعداد ۶ دستگاه کارت گرافیک ماینر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: همچنین در پی دریافت خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از برق و نگهداری دستگاه تولید ارز دیجیتال در یکی از روستا‌های شهرستان، ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی در محل حاضر و در ادامه موفق به کشف و ضبط ۱۲دستگاه کارت گرافیک ماینر شدند.

سرهنگ رستم‌پور با بیان اینکه ارزش ریالی اقلام مکشوفه چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، اضافه کرد: در رابطه با این عملیات‌ها یک دستگاه اتوبوس مسافربری توقیف و ۲ نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

وی اظهار داشت: استفاده از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، نیاز به مصرف برق زیادی داشته و بنابراین افراد سودجو که با استفاده از انشعاب غیرمجاز برق، اقدام به فعالیت غیرقانونی کنند با برخورد قاطع و قانوپی پلیس روبرو خواهند شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران

سود ۳۰۰ تومانی در جیب سهامداران " سپید "

مجمع عمومی شرکت سپید ماکیان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ برگزار شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " رانفور " از اول مهرماه

شرکت خدمات انفورماتیک اززمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
سهامداران

سهامداران " رکیش " به مجمع دعوت شدند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارت اعتباری ایران کیش در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار می‌شود.
مجمع

مجمع " سخواف " سودی نداشت

مجمع عمومی شرکت سیمان مجد خواف در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: