کد خبر : ۲۴۷۰۹۲
۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۲
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت:ماموران ایست بارزسی شهید محمدنژاد میاندوآب حین کنترل خودرو‌های عبوری محور ”میاندوآب- تبریز” به یک دستگاه اتوبوس مسافربری به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شدند.

ماینر +بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، فخرالدین رستم‌پور، فرمانده انتظامی میاندوآب اظهار کرد: ماموران ایست بارزسی شهید محمدنژاد میاندوآب حین کنترل خودرو‌های عبوری محور ”میاندوآب- تبریز” به یک دستگاه اتوبوس مسافربری به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک شدند.وی افزود: پس از توقف خودرو و بارزسی از آن تعداد ۶ دستگاه کارت گرافیک ماینر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: همچنین در پی دریافت خبری مبنی بر استفاده غیرمجاز از برق و نگهداری دستگاه تولید ارز دیجیتال در یکی از روستا‌های شهرستان، ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضایی در محل حاضر و در ادامه موفق به کشف و ضبط ۱۲دستگاه کارت گرافیک ماینر شدند.

سرهنگ رستم‌پور با بیان اینکه ارزش ریالی اقلام مکشوفه چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، اضافه کرد: در رابطه با این عملیات‌ها یک دستگاه اتوبوس مسافربری توقیف و ۲ نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شد.

وی اظهار داشت: استفاده از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال، نیاز به مصرف برق زیادی داشته و بنابراین افراد سودجو که با استفاده از انشعاب غیرمجاز برق، اقدام به فعالیت غیرقانونی کنند با برخورد قاطع و قانوپی پلیس روبرو خواهند شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.