کد خبر : ۲۴۷۱۵۹
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰
دوره‌های آموزشی جایگاه‌های شغلی بازار‌های مالی با تاییدیه سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برگزار خواهد شد.

گام بلند مرکز مالی ایران در عرصه مهارت افزایی

به گزارش بورس‌نیوز، سجاد موحد مدیر عامل مرکز مالی ایران گفت: این مرکز با توجه به استقبال چشمگیر مردم از بازار سرمایه کشور و به تبع آن نیاز به کارشناسان خبره مالی و همچنین در راستای گسترش فعالیت‌ها و ارائه آموزش‌های حرفه‌ای به ذینفعان خود نسبت به دریافت مجوز فنی و حرفه‌ای شماره ۰۰/۷/۱/۱۴۵۰۰۱ تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ اقدام کرده است.

سجاد موحد افزود: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته و نظر به تجربه و ظرفیت مرکز مالی ایران با بهره‌مندی از شورای علمی راهبری با حضور نمایندگانی از بازار‌های مالی (بورس، بانک، بیمه)، بیش از ۱۵۰ استاد متخصص در حوزه بازار‌های مالی، بهره مندی از شبکه نمایندگان در کشور و همچنین مجوز این مرکز از هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص آموزش بازار سرمایه، این مرکز موفق به اخذ مجوز سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور شد.

وی توضیح داد: در حال حاضر دوره‌های آموزشی مهارت محور با نام بورس تلنت در مرکز مالی ایران در حال برگزاری است که در این دوره‌ها تلاش شده است کارشناسانی زبده به بازار معرفی شوند تا ضمن افزایش شفافیت در بازار‌های مالی به افزایش بهره وری و کارایی نیز در نهاد‌های مالی کمک شود. در حال حاضر دوره‌های آموزشی از جمله کارشناس حسابداری صندوق‌های سرمایه گذاری و کارگزاری، مدیر صندوق، مدیر پرتفوی، کارشناس ارتباط با مشتریان و... در این مرکز برگزار شده است که به زودی دوره‌های آموزشی جایگاه شغلی جدید نیز جهت استفاده علاقه‌مندان اطلاع رسانی خواهد شد.

موحد اضافه کرد: همچنین بر اساس تفاهم نامه‌های امضا شده فیمابین مرکز مالی ایران و نهاد‌های علمی از جمله انجمن‌های علمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مراکز دانشگاهی، مدارک آموزشی این مرکز مورد تایید علمی این مراکز قرار گرفته است و همچنین با پیگیری‌های صورت گرفته تمامی گواهینامه‌های آموزشی صادر شده از این مرکز از مزیت ترجمه رسمی نیز برخوردار شده است و متقاضیان می‌توانند در صورت نیاز نسبت به ترجمه رسمی مدارک دریافتی خود در دارالترجمه‌های رسمی کشور اقدام نمایند.

سجاد موحد در پایان گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی این مرکز و نظر به حفظ محیط زیست و درختان و همچنین در جهت افزایش اعتبار مدارک آموزشی، تمامی گواهینامه‌های این مرکز از ابتدای شهریور ماه به صورت دیجیتال صادر می‌شود و دانشپذیران می‌توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود در سایت مرکز مالی ایران نسبت به دریافت نسخه الکترونیکی اقدام نمایند و همچنین با توجه به سو استفاده‌هایی که از مدارک این مرکز در گذشته شده است، امکان استعلام آنلاین گواهینامه‌های صادر شده برای کارفرمایان و نهاد‌های مالی از طریق قسمت استعلام گواهینامه در سایت این مرکز در جهت تایید اصالت مدارک فراهم گردیده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
دیدار سهامداران

دیدار سهامداران " فزرین " با یکدیگر در مجمع

مجمع عمومی شرکت زرین معدن آسیا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴برگزار شد.
سود یک ریالی

سود یک ریالی "خفناور" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت مهندسی صنعتی روان فن آور در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ برگزار شد.

"وثوق" در مجمع ۴۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری وثوق امین در تاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۸برگزار می‌شود.

" زقیام " در راه رسیدن به سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کشت و دام قیام اصفهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: