کد خبر : ۲۴۷۳۰۳
فقط تا ۱۵ مهرماه فرصت باقیست؛
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲
براساس مصوبه مورخ ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰، هیأت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، تمامی ناشران ثبت شده نزد سازمان موظف شدند فهرست زمین و ساختمان‌های خود را مانند الگوی منتشر شده از سوی «سازمان»، در گزارش فعالیت هیأت مدیره به مجامع عمومی عادی سالیانه یا عادی به طور فوق العاده، افشا کنند.

بازار سرمایه+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، در ابلاغیه هفته گذشته مدیر نظارت بر ناشران سازمان، جدولی پیوست شد که بر این اساس، فهرست زمین و ساختمان‌های ناشران، باید طبق مختصات عنوان شده در این جدول، منتشر شود همچنین مبالغ مندرج در جدول یاد شده باید با مبالغ متناظر آن‌ها طبق آخرین صورت‌های مالی سالانه حسابرسی شده مطابقت داشته باشد.

ناشران توجه داشته باشند که اجرای این ابلاغیه تا تاریخ ۱۵ مهر ۱۴۰۰ لازم الاجرا است.

بر این اساس، اسامی شرکت‌هایی که فهرست زمین و ساختمان خود را افشا کردند به شرح زیر است: 

صنعت سرمایه‌گذاری

۲۱ شرکت در «صنعت سرمایه‌گذاری» فهرست زمین و ساختمان خود را در سامانه کدال منتشر کرده اند. این شرکت‌ها شامل شرکت سرمایه گذاری آوا نوین، شرکت سرمایه گذاری بهمن، مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن، گروه صنایع بهشهر، سرمایه گذاری لقمان، سرمایه گذاری ساختمان نوین، سرمایه گذاری بوعلی، سرمایه گذاری افتخار سهام، سرمایه گذاری توسعه صنعت و تجارت، سرمایه گذاری نیروگاهی ایران- سنا، سرمایه گذاری توسعه ملی، سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری، سرمایه گذاری سپه، سرمایه گذاری صنعت نفت، سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا، سرمایه گذاری پردیس، سرمایه گذاری صنایع شیمیائی ایران، سرمایه گذاری استان گیلان، سرمایه گذاری استان قم، سرمایه گذاری توسعه ملی، توسعه اقتصادی آرین وسرمایه گذاری صنایع پتروشیمی هستند.

صنعت محصولات شیمیایی

شرکت‌های پاکسان، گلتاش، لعابیران، کلرپارس، صنایع شیمیایی کیمیاگران امروز، پتروشیمی تندگویان، محصولات شیمیایی، پتروشیمی فن آوران، مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر نیز شرکت‌هایی هستند که در «صنعت محصولات شیمیایی» جزییات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده اند.

صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر

در شرکت‌های صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر نیز شرکت‌های سالمین، شوکو پارس، نوش مازندران، توسعه صنایع بهشهر، صنعتی مینو نیز در صنعت محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط

شرکت‌های بورس انرژی ایران، تامین سرمایه امین در صنعت فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت لاستیک و پلاستیک

شرکت‌های صنایع لاستیکی سهند، تولیدی ایران تایر، کویر تایر و کارخانجات پلاسکوکار سایپا در صنعت لاستیک و پلاستیک به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت محصولات چوبی

شرکت صنایع چوب خزر کاسپین نیز تنها شرکتی است که در صنعت محصولات چوبی جزییات فهرست زمین و ساختمان خود را منتشر کرده است.

صنعت سایر واسطه گری‌های مالی

شرکت‌های لیزینگ آریادانا، واسپاری گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان در صنعت سایر واسطه گری‌های مالی به افشای فهرست زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت هتل و رستوران

مجتمع‌های گردشگری و امور رفاهی کارگزاران پارس نیز تنها شرکتی است که در صنعت هتل و رستوران به افشای جزییات زمین و ساختمان خود پرداخته است.

صنعت مواد و محصولات دارویی

شرکت‌های داروسازی آوه سینا، گروه دارویی سبحان و داروسازی امین، دارویی رازک، داروسازی شهید قاضی، پارس دارو، پخش هجرت، تولید مواد اولیه داروپخش نیز به افشای اطلاعات زمین و ساختمان خود در صنعت مواد و محصولات دارویی پرداختند.

صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات / صنعت بیمه وصندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی

شرکت تأمین مسکن جوانان تنها شرکت در صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات و شرکت بیمه زندگی خاورمیانه تنها شرکت در صنعت بیمه وصندوق بازنشستگی به جزتامین اجتماعی هستند که اطلاعات زمین و ساختمان خود را در سامانه کدال منتشر کرده اند.

صنعت خودرو و ساخت قطعات

در صنعت خودرو و ساخت قطعات شرکت‌های بهمن دیزل، مهرکام پارس، ایرکا پارت صنعت (کاربراتور ایران)، به افشای اطلاعات زمین و ساختمان خود پرداختند.

صنعت زراعت و خدمات وابسته

شرکت‌های دامداری تلیسه نمونه، کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان نیز در صنعت زراعت و خدمات وابسته اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده اند.

صنعت فلزات اساسی

در صنعت فلزات اساسی نیز شرکت‌های پارس فولاد سبزوار، مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، فولاد آلیاژی ایران، فروسیلیسیم خمین، فروسیلیس ایران، آهن و فولاد ارفع، آلومتک و آلومراد به افشای اطلاعات زمین و ساختمان خود پرداخته اند.

صنعت سیمان، آهک و گچ/ صنعت ماشین آلات و تجهیزات

کارخانجات سیمان صوفیان، سیمان شاهرود و سیمان خزر در صنعت سیمان، آهک و گچ و شرکت تکنو تار در صنعت ماشین آلات و تجهیزات جزییات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده اند.

صنعت استخراج کانه‌های فلزی / صنعت حمل ونقل، انبارداری و ارتباطات

در صنعت استخراج کانه‌های فلزی شرکت‌های تجلی توسعه معادن و فلزات، مواد ویژه لیا و در صنعت حمل ونقل، انبارداری و ارتباطات شرکت توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان اطلاعات زمین و ساختمانشان را افشا کرده اند.

صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات/ صنعت استخراج سایر معادن

شرکت‌های بهساز کاشانه تهران و تامین ماسه ریخته‌گری به ترتیب در صنایع انبوه سازی، املاک و مستغلات و نیز استخراج سایر معادن اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کرده‌اند.

صنعت تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه موتور/ صنعت ماشین آلات و دستگاه‌های برقی

شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد تنها شرکتی است که در صنعت تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه موتور و نیز شرکت پارس سویچ در صنعت ماشین آلات و دستگاه‌های برقی به افشای جزییات زمین و ساختمان پرداختند.

صنعت سایر محصولات کانی غیرفلزی/ صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن

شرکت‌های تولیدی و خدمات نسوز توکا، فرآورده‌های نسوز آذر در صنعت سایر محصولات کانی غیرفلزی و نیز شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین در صنعت رایانه و فعالیت‌های وابسته به آن جزییات زمین و ساختمان خود را در سامانه کدال افشا کردند.

فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط

شرکت‌های تامین سرمایه امید، سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نیز در صنعت فعالیت‌های کمکی به نهاد‌های مالی واسط جزییات زمین و ساختمان خود را منتشر کردند.

صنعت بانک‌ها و موسسات اعتباری/ صنعت استخراج نفت گاز و خدمات جنبی جز اکتشاف

بانک ملت در صنعت صنعت بانک‌ها و موسسات اعتباری و شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت در صنعت استخراج نفت گاز و خدمات جنبی جز اکتشاف اطلاعات زمین و ساختمان خود را منتشر کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "تمحرکه" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت ماشین سازی نیرو محرکه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ برگزار می‌شود.
پرداخت سود

پرداخت سود "چفیبر" از نخستین ماه زمستان

شرکت تولید فیبر ایران از زمان پرداخت سود به سهامدارانش خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "کفرا" به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فرآورده‌های نسوز ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ برگزار می‌شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسا" با محور افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فسا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.