کد خبر : ۲۴۷۳۶۵
سبد بدون مس کاتد، دنیای تیره این مس‌فروش است؛
۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
کماکان ارزش‌مندترین و مایه فخر فروش سبدکالایی شرکت ملی مس ایران کالایی به نام «مس کاتد» بوده که بدون حضور این محصول در سبدکالایی فملی می‌توان به جرات گفت که دیگر، این شرکت صفایی ندارد!

نبض درآمد فملی بازگشت

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، نبض روند درآمدزایی شرکت ملی مس ایران درحالی که در هفته گذشته با کاهش سطح اکسیژن همراه شده بود اما؛ درآمدزایی بیش از یک هزار میلیارد تومانی نشان داد که می‌توان از مثال دود از کنده بلند می‌شود را باردیگر مطرح کرد.

با آنکه حجم عرضه‌های این شرکت می‌توان فاصله فراوان تقاضا و البته معاملات این شرکت را مورد نقد و بررسی قرار داد که دلیل این فاصله‌ها و تقاضای کم در بازار چیست اما؛ توان عرضه‌های این شرکت نسبت به هفته‌های گذشته با روند مطلوب‌تری دنبال می‌شود.

نبض درآمد فملی بازگشت

مس کاتد

کماکان ارزش‌مندترین و مایه فخر فروش سبدکالایی شرکت ملی مس ایران کالایی به نام «مس کاتد» بوده که بدون حضور این محصول در سبدکالایی فملی می‌توان به جرات گفت که دیگر، این شرکت صفایی ندارد!

بررسی‌های آمار‌های فروش این کالا حاکی از آن بود که باردیگر شاهد عرضه و فروش ۵ هزارتنی این کالا به ارزش یک هزار و ۷۳ میلیارد تومان هستیم.

نبض درآمد فملی بازگشت

کنسانتره فلزات گران‌بها

مشتریان ملی مس ایران همچنان ثبت سفارش و تقاضای بالایی را به میزان ۱۳۲ تن از کنسانتره فلزات گران‌بها را ارائه کردند اما؛ عرضه و البته معامله ۲۱ تنی باعث شد تشنگی متقاضیان حفظ شود.

میزان درآمدزایی از عرضه‌های قطره‌چکانی این شرکت را می‌توان ۵۷ میلیارد و ۹۰۱ میلیون تومان ارزش‌گذاری نقدی کرد.

سولفور مولیبدن

نوع عرضه‌های "فملی" در بخش سولفور مولیبدن نیز تقریبا همان همیشگی بود یعنی تعادلی در عرضه و تقاضا وجود نداشت و میزان عرضه‌ها یک‌دهم تقاضایی است که طی هفته‌های گذشته به ثبت رسیده است.

بر پایه این گزارش باید اشاره شود که فملی در بخش سولفور مولیبدن از ۱۰۷۰ تن سفارشی که برای این شرکت آمده بود حدود ۱۸۰ تن عرضه خود را به معامله ختم کرد.

از مجموع ۲۱ تن عرضه‌ای که این شرکت به مقصد بورس‌کالا بارگیری شده بود، ارزش نقدی ۷۳ میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان بود.

لازم به ذکر است که مس کم‌عیار R نیز در این هفته نیز بازهم بدون مشتری بود، اما در بخش کم عیار G، از ۱۰ هزارتن عرضه حدود ۳۰۰ تن معامله به ارزش ۱۱۲ میلیون و ۱۷۰ هزارتومان به ثبت رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده

مجمع عمومی شرکت قند نقش جهان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا

شرکت سنگ آهن گهرزمین از اعلام زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد

شرکت قند تربت حیدریه زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: