کد خبر : ۲۴۷۳۷۷
سیمان تهران معامله نقدی نداشت؛
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
شرکت سیمانی تهران در هفته‌ای که گذشت باعرضه سه محصول «سیمان تیپ ۵»، «سیمان پوزولانی» و «سیمان تیپ ۲» گام به عرصه معاملات گذاشت.

سیمان تهران+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، سیمان تهران درحالی که شهریورماه را پر قدرت آغاز کرده بود اما؛ رفته رفته درآمد‌های این شرکت نزولی شد و آخرین هفته شهریورماه را هم با کاهش درآمد‌ها پشت سر گذاشت.
این شرکت سیمانی در هفته‌ای که گذشت باعرضه سه محصول «سیمان تیپ ۵»، «سیمان پوزولانی» و «سیمان تیپ ۲» گام به عرصه معاملات گذاشت و درآمد ۱۵ میلیارد و ۶۹۶ میلیون تومانی را از کیسه‌های سیمان خود به دست آورد.

وزن کیسه های سیمان تهران برای درامدزایی سبک شد+بورس نیوز

سیمان تیپ ۲

سیمان تیپ ۲ شرکت سیمان تهران بیشترین سهم از درآمدزایی را بر دوش داشت، این شرکت با تقاضای ۳۸ هزار تنی مواجه شد اما؛ سطع عرضه و معامله برای این شرکت فراتر از ۳۵ هزارتن در این بخش نرفت و ارزش معاملات شرکت تنها بر عدد ۱۴ میلیارد و ۲۵۹ میلیون تومان ثابت شد

سیمان پوزولانی

سیمان تهران و اقبال جالب توجه+بورس نیوز

در بخش سیمان پوزولانی با عرضه ۱۰ هزارتنی گام در معاملات بورس گذاشت و البته حجم معامله ۲ هزار و ۴۹۰ تنی را به خود دید که شرکت به این درخواست‌ها پاسخ مثبت داد و ارزش درآمدی در حدد ۱ میلیارد و ۱۹۳ میلیون تومان را هم بدست آورد.

سیمان تیپ ۵

در این هفته سیمان تهران با محصول جدیدی به بورس کالا آمد و توانست تمام ۵۰۰ تن عرضه سیمان تیپ ۵ را هم به فروش برساند، این شرکت از فروش این کالا به درآمد ۲۴۳ میلیون و ۹۰۰ هزارتومانی دست پیدا کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.