کد خبر : ۲۴۷۳۸۲
درآمد‌های عملیاتی این سیمانی بررسی شد؛
۲۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۶
سود انباشته ارائه‌‎شده سیمان شمال در پایان دوره ۶ ماهه منتهی به خردادماه ۱۴۰۰ برابر با رشد ۵ درصدی به ۱،۰۴۰ میلیارد ریال رسیده است.

سیمان شمال+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان شمال در گزارش صورت‌های مالی میاندوره‌ای تلفیقی ۶ ماهه منتهی به خردادماه ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های عملیاتی‌ خود طی این دوره ۶ ماهه را برابر با ۱،۴۳۹ میلیارد ریال ارائه کرده که رشد ۶۴ درصدی را نسبت به سال گذشته از آن خودکرده، سود ناخالص شرکت سشمال طی این دوره ۶ ماهه با افزایش ۱۰۷ درصدی به مبلغی بالغ‌بر ۴۱۱ میلیارد ریال رسیده است.

مجموع سود عملیاتی شرکت سیمان شمال در پایان دوره ۶ ماهه میاندوره‌ای مبلغی بالغ‌بر ۳۱۳ میلیارد ریال گزارش‌شده و این در صورتی است که نسبت به سال گذشته رشد ۱۷۸ درصدی را به ثبت رسانده است.

سود و زیان سیمان شمال+بورس نیوز

این شرکت سیمانی با سود خالص ۵۹۱ میلیارد ریالی مواجه بوده که نسبت به سال گذشته ۱۶۳ درصد رشد پیداکرده و سود خالص هر سهم برابر با ۴۵۸ ریال بوده که ۱۵۴ درصد افزایش داشته است.

صورت‌وضعیت مالی منتهی به پایان خردادماه ۱۴۰۰

صورت وضعیت مالی سشمال+بورس نیوز

بر پایه این گزارش صورت گرفته، شرکت سیمان شمال در گزارش صورت‌وضعیت مالی میاندوره‌ای ۶ ماهه خود مجموع دارایی‌های ثبت‌شده را برابر با ۴،۰۲۴ میلیارد ریال ارائه کرده که رشد ۱۵ درصدی را نسبت به پایان سال مالی گذشته شاهد بوده و بیشترین دارایی در اختیار بخش «دارایی‌های ثابت مشهود» با ۸۷۸ میلیارد ریال بوده که نسبت به پایان سال گذشته ۱۳ درصد رشد را شاهد بوده است.


بیشتر بخوانید: کاهش تولید و فروش "سشمال" تا اطلاع ثانوی


میزان سرمایه سشمال نسبت به سال گذشته بدون تغییر مانده، همچنین سود انباشته ارائه‌‎شده سیمان شمال در پایان دوره ۶ ماهه منتهی به خردادماه ۱۴۰۰ با رشد ۵ درصدی به ۱،۰۴۰ میلیارد ریال رسیده است.

همان‌طور که گفته شد مجموع درآمد‌های عملیاتی شرکت سیمان شمال در پایان دوره ۶ ماهه میاندوره‌ای برابر با ۱،۴۳۹ میلیارد ریال به ثبت رسیده، بیشترین درآمدی که طی این دوره اعلام‌شده مربوط به سیمان خاکستری با ۱،۴۲۰ میلیارد ریال در بازار داخلی بوده که حاصل فروش ۴۷۱.۳۲۵ تن از این محصول بوده است.

اهداف و راهبرد‌های آتی مدیریت در خصوص تولید و فروش محصولات

از مهم‌ترین اهداف مدیریت در خصوص تولید و فروش محصولات می‌توان به مواردی ازجمله؛ حفظ بازار موجود و توسعه بازار‌های جدید با تولید محصولات متنوع، سعی درراه اندازی خط تولید سیمان‌سفید، ایجاد امکان فروش اینترنتی، جذب مشتری از طریق بالا بردن کیفیت محصولات، استفاده از شیوه‌های نوین در جت بهبود روابط با مشتری، ارتقای سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) و گسترش بازار‌های فروش داخلی (استان تهران و استان‌های هم‌جوار)، کاهش بهای تمام‌شده کالای ساخته‌شده بهای تمام‌شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "حتاید" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تایدواتر خاورمیانه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ برگزار خواهد شد.
پرداخت سود

پرداخت سود "وآوا" از ماه آینده آغاز می شود

شرکت سرمایه گذاری آوانوین زمان پرداخت سود به سهامداران مشخص کرد.

"ثجوان" در مجمع سود تقسیم نکرد

مجمع عمومی شرکت تأمین مسکن جوانان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ برگزار شد.
در مجمع عمومی

در مجمع عمومی "سپاها" چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.