کد خبر : ۲۴۷۷۱۹
معاون سرمایه‌گذاری "غدیر" خبر داد:
۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر گفت: تمامی شرکت‌های زیر مجموعه غدیر سودده هستند و امسال سود نقدی خوبی تقسیم خواهد شد.

سغدیر+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، محمدرضا سلیمیان، مدیرعامل شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر در دومین نشست خبری ویژه معرفی این شرکت در آستانه عرضه اولیه سهام اظهار کرد: تمامی شرکت‌های زیر مجموعه غدیر سودده هستند و امسال سود نقدی خوبی تقسیم خواهد شد.وی افزود: نکته مهم در مجموعه توسعه سرمایه و صنعت غدیر موقعیت جغرافیایی شرکت‌های زیرمجموعه آن است به نحوی که هم امکان سوآپ برای همه شرکت‌ها وجود دارد و هم اینکه محصولات تولیدی آن‌ها صادرات‌محور هستند به طوری که ۱۵ درصد صادرات سیمان و کلینکر کل کشور در هلدینگ سیمانی غدیر رقم می‌خورد.

سلیمیان درباره برنام‌های آتی هلدینگ سیمانی غدیر بیان کرد: افزایش سرمایه از محل اندوخته از برنامه‌های هلدینگ است که محقق می‌شود.

قاسمعلی جمالی، معاون سرمایه‌گذاری و طرح‌های شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در این نشست خبری اظهار کرد: مجموعه غدیر از سال ۱۳۹۸ تصمیم گرفت عرضه شرکت‌های زیرمجموعه خود را آغاز کند. هلدینگ سیمانی غدیر اولین هلدینگ قدیمی این مجموعه به شمار می‌رود و در حال حاضر ظرفیت تولید ۱۰ درصد سیمان کشور را در اختیار دارد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تحولات غدیر و عرضه سیمان در بورس کالا و مکان‌یابی مناسب زیرمجموعه‌ها از لحاظ صادرات، در حال حاضر جزو بهترین هلدینگ‌های این صنعت در کشور است.

جمالی ادامه داد: امید است این عرضه اولیه به خوبی انجام شود و با توجه به برنامه بلندمدت برای عرضه سایر سهام، استراتژی‌ها برای حمایت از سهامدار خرد از سوی مجموعه غدیر صورت می‌گیرد.

معاون سرمایه‌گذاری و طرح‌های شرکت سرمایه‌گذاری غدیر گفت: غدیر در زمینه عرضه شرکت‌های زیرمجموعه در بازار سرمایه، نگاه بلندمدت دارد که در برهه کنونی عرضه هلدینگ صنعتی معدنی در دست اقدام است و در آینده نزدیک وارد بازار سرمایه می‌شود.

همچنین برنامه عرضه شرکت فولاد غدیر ایرانیان و فولاد شاهرود را نیز داریم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: