کد خبر : ۲۴۷۷۸۴
سیمان خاش در شهریورماه سال جاری با رشد ۱۰۱ درصدی مواجه بود؛
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
یشترین درآمدی سیمان خاش طی ۶ ماهه گذشته به ثبت رسانده مربوط به شهریورماه بوده، همچنین میزان سرمایه ارائه‌شده توسط این شرکت سیمانی برابر با ۱۲۵ میلیارد ریال بوده است.

درآمد ماهانه سخاش سر به فلک گذاشت+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت سیمان خاش در گزارش فعالیت ماهانه ارائه شده منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۰، مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده خود طی این دوره را مبلغی بالغ بر ۴۵۸،۷۹۸ میلیون ریال گزارش کرده که از فروش محصولات در بازار داخلی به‌دست‌آمده، درآمد‌های حاصل‌شده سیمان خاش از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه سال ۱۴۰۰ برابر با ۱،۶۵۷ میلیارد ریال اعلا م‌شده است.

عملکرد ماهانه سخاش+بورس نیوز

بیشترین درآمدی سیمان خاش طی ۶ ماهه گذشته به ثبت رسانده مربوط به شهریورماه بوده، همچنین میزان سرمایه ارائه‌شده توسط این شرکت سیمانی برابر با ۱۲۵ میلیارد ریال بوده است.

درآمد‌های عملیاتی سیمان خاش در شهریورماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمدهای سیمان خاش+بورس نیوز

بر پایه این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد‌های عملیاتی سیمان خاش طی دوره یک‌ماهه منتهی به شهریورماه نسبت به ماه گذشته موفق به افزایش درآمد قابل‌توجه ۱۵۹ درصدی شده و این شرکت سیمانی در مقایسه با دوره مشابه در سال گذشته نیز ۱۲۷ درصد رشد را از آن خودکرده، همچنین در ۶ ماهه ابتدایی سال جاری مبلغ درآمدی که از خود برجای گذاشته نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد افزایش درآمد را طی این دوره به همراه داشته است.


بیشتر بخوانید: افزایش جالب توجه سودآوری "سخاش"


فروش محصولات سیمان خاش در شهریورماه

روند فروش محصولات سخاش در شهریورماه+بورس نیوز

بر اساس این گزارش، شرکت سیمان خاش در شهریورماه سال ۱۴۰۰ موفق به فروش ۶۷،۰۵۲ تن از محصولات خود در بازار داخلی شده که نسبت به ماه گذشته ۱۰۱ درصد افزایش فروش محصول را در پی داشته، بیشترین مقدار فروش را محصول «سیمان پاکتی تیپ ۲ داخلی» با ۱۲،۱۲۹ تن به همراه داشته که نرخ فروش این محصول در شهریورماه برابر با ۶،۰۷۶،۸۴۱ ریال اعلام‌شده، همچنین گران‌ترین محصول ارائه‌شده توسط سیمان خاش مربوط به «سیمان فله بلین بالا» با ۱۵،۶۹۳،۸۷۸ ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: