کد خبر : ۲۴۷۹۸۸
روندی که پس از ۳ماه به نفع این شرکت تغییر کرد؛
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵
مقدار درآمد‌های شناسایی‌شده "غزر" از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه سال جاری از ۲ بخش فروش داخلی و فروش صادراتی تشکیل‌شده که بیشترین درآمد حاصل‌شده را در بازار داخلی مشاهده می‌کنیم.

ماکارونی رشته‌ای درآمدزاترین محصول زر ماکارون+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت زر ماکارون در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری مجموع درآمدهای عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را برابر با ۱،۹۵۹ میلیارد ریال گزارش کرده، همچنین مقدار درآمد‌های حاصل‌شده این شرکت ماکارونی فروش از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه مبلغی بالغ‌بر ۱۲،۱۳۶ میلیارد ریال بوده و مقدار سرمایه ثبت‌شده طی این دوره نیز ۳,۲۰۰ میلیارد ریال بوده است.

ماکارونی رشته‌ای درآمدزاترین محصول زر ماکارونعملکرد ماهانه زر ماکارون+بورس نیوز

درآمد‌های ثبت‌شده زر ماکارون تا شهریورماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمدهای زر ماکارون+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که شرکت زر ماکارون از خود بر جای گذاشته نسبت به دوره مشابه سال گذشته افزایش درآمد ۵۵ درصدی را تجربه کرده، مقدار درآمد‌های شناسایی‌شده "غزر" از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه سال جاری از ۲ بخش فروش داخلی و فروش صادراتی تشکیل‌شده که بیشترین درآمد حاصل‌شده را در بازار داخلی مشاهده می‌کنیم.


بیشتر بخوانید: شوک مثبت درآمدی "غزر"


درآمدی که این شرکت غذایی از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه به ثبت رسانده در مقایسه با سال گذشته ۵۴ درصد افزایش درآمد را مشاهده کرده، بیشترین درآمد حاصل‌شده در بازار داخلی مربوط به محصول «ماکارونی رشته‌ای» با ۹۹۷ میلیارد ریال بوده و نرخ فروش این محصول ۷۸،۱۰۱،۱۳۶ ریال گزارش‌شده و در بازار خارجی نیز بیشترین درآمدی که "غزر" به دست آورده از «محصولات رشته‌ای» با ۳۴۱ میلیارد ریال بوده است.

از ابتدای سال مالی (منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰) تا پایان شهریورماه درآمدزاترین محصول زر ماکارون مربوط به ماکارونی رشته‌ای با ۷,۲۰۴ میلیارد ریال بوده و همچنین رتبه بعدی درآمدزاترین محصول غزر متعلق به ماکارونی فرمی با ۱,۶۶۳ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: