کد خبر : ۲۴۸۱۰۴
استخراج ۱۸۰درصدی درآمدها در شهریورماه؛
۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
کچاد درآمدی که از فروش محصول «کنسانتره آهن (خشک)» از ابتدای سال مالی تا پایان شهریورماه سال ۱۴۰۰ در بازار داخلی داشته بالغ‌بر ۱۲۴،۱۹۴ میلیارد ریال شناسایی‌ کرد.

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت معدنی و صنعتی چاردملو در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده طی دوره را برابر با ۴۰،۳۲۸ میلیارد ریال ارائه کرده که در این دوره از فروش داخلی درآمد‌های خود را به ثبت رسانده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده "کچاد" طی دوره مبلغی بالغ‌بر ۵۵,۵۰۰ میلیارد ریال گزارش‌شده و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی تا پایان شهریورماه حاصل‌شده برابر با ۲۱۴،۴۶۰ میلیارد ریال بوده است.

عملکرد ماهانه معدنی و صنعتی چادرملو+بورس نیوز

درآمد‌های شناسایی‌شده "کچاد" تا شهریورماه ۱۴۰۰

روند کسب درآمدهای چادرملو+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در شهریورماه ۱۴۰۰ میزان درآمدی که به ثبت رسانده نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۱۸۰ درصد رشد درآمد داشته و مقدار درآمدی که از ابتدای سال مالی طی این دوره ۶ ماهه اعلام‌شده نسبت به سال گذشته ۲۲۵ درصد افزایش درآمد را از خود بر جای گذاشته است.


بیشتر بخوانید: انتظار افزایش سود "کچاد"


بیشترین میزان درآمدی که "کچاد" در شهریورماه به ثبت رسانده در بخش بازار داخلی بوده و محصول «کنسانتره آهن (خشک)» با ۲۲،۰۰۳ میلیارد ریال عمده درآمد شناسایی‌شده را به خود اختصاص داده و پس از آن محصول «فولاد» با ۷،۸۲۹ میلیارد ریال قرار گرفته است.

کچاد درآمدی که از فروش محصول «کنسانتره آهن (خشک)» از ابتدای سال مالی تا پایان شهریورماه سال ۱۴۰۰ در بازار داخلی داشته بالغ‌بر ۱۲۴،۱۹۴ میلیارد ریال شناسایی‌کرده که ۳۸۸ درصد افزایش را نسبت به سال گذشته به دنبال داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع

اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع " بپاس "

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.

" بکام " سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار می‌شود.
قطار افزایش سرمایه در مجمع به

قطار افزایش سرمایه در مجمع به " پکویر " رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کویرتایر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: