کد خبر : ۲۴۸۱۹۴
رئیس هیات مدیره شرکت سبدگردان البرز در گفتگو با بورس نیوز تاکید کرد:
۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲
تجربه گرانقدر آقای صالح آبادی در بازار سرمایه و بازار پول و همچنین جوان بودن و دانش و تخصص ایشان، به کارایی بیشتر بازار پول و بازار سرمایه کمک خواهد کرد.

صالح آبادی؛ بهترین گزینه برای ریاست بانک مرکزی

به گزارش بورس نیوز، علی صالح‌آبادی (زاده ۱۳۵۷، سبزوار) رئیس کل بانک مرکزی ایران شد. او پیشتر مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و قبل از آن و از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۳ ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار را به عهده داشت. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد معارف اسلامی و مدیریت مالی از دانشگاه امام صادق و دکتری مدیریت مالی از دانشگاه تهران، و عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق است.


عظیم ثابت رئیس هیئت مدیره شرکت سبدگردان البرز در گفتگو با بورس نیوز ضمن تاکید بر مزیت انتخاب فردی از جنس بازار سرمایه برای مدیریت بانک مرکزی بیان کرد: انتخاب جناب آقای صالح آبادی برای ریاست بانک مرکزی بهترین انتخاب ممکن بود و به وزیر اقتصاد و هیات دولت بابت حسن انتخاب شان تبریک می گویم.

وی افزود: آقای صالح آبادی تجربه گرانقدری در بازار سرمایه داشته اند. بسیاری از خدمات و نهادهای مالی در بازار سرمایه، در دوران حضور ایشان در بازار سرمایه راه اندازی شده اند. ضمن اینکه ایشان به واسطه حضور در راس یک بانک تخصصی صادرات و واردات، تجربه مثبت و بزرگی هم برای ایجاد همگرایی، وصال و انسجام بین بازار سرمایه و بازار پول کسب کرده اند. تجربه گرانقدر ایشان در بازار سرمایه و بازار پول و همچنین جوان بودن و دانش و تخصص ایشان، به کارایی بیشتر بازار پول و بازار سرمایه کمک خواهد کرد. امیدوارم ایشان در انتخاب معاونین خود هم دست بالا را داشته باشند تا به پیشبرد اهداف ایشان در بانک مرکزی کمک شود. اگرچه انتخاب رئیس کل بانک مرکزی در دولت جدید با کمی تأخیر صورت گرفت، اما سیگنال مثبتی به بازار سرمایه و بازار پول خواهد بود.

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
امیدواریم ایشان ارز نیمایی را که باعث دزدی در کشور است حذف کنند
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۱۴
هر کی انتخاب میشد شما همین حرف رو میزدید، تنها تخصص شما همین تعارفات و لفاظی های پوچ و بی معنی است. کارنامه ایشان در دوران ریاست سازمان بورس را واقعا مثبت ارزیابی میکنید ؟ کارنامه یک جوان 28 ساله بدون هیچ تجربه ای در بورس را در سمت ریاست سازمان بورس از دید شما گرانقدر بود ؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: