کد خبر : ۲۴۸۲۱۹
سوال هفته گذشته، پاسخ داده شد؛
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۶
در هفته منتهی به ۱۶ مهرماه با سبد کالایی «ورق رنگی» و «ورق سرد B» و «ورق قلع اندود» با مجموع حجم ۳۴ هزار تن عرضه گام به رینگ نقره‌ای بازار سرمایه گذاشت و اتفاقاً تمام محصولات خود را به فروش رساند.

فولادمبارکه بورس نیوز بورس کالا

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، درحالی که هفته گذشته سوالی را مطرح کرده بودیم که آیا فولاد مبارکه اصفهان را می‌توان بدون محصولات گرم به خصوص ورق گرم HR برای درآمدزایی وزن داد، در این هفته در نبود این نوع محصولات می‌توان مشاهده کرد که مجوع درآمدزایی‌ها به بالای «همت» نرسید.

در هفته منتهی به ۱۶ مهرماه با سبد کالایی «ورق رنگی» و «ورق سرد B» و «ورق قلع اندود» با مجموع حجم ۳۴ هزار تن عرضه گام به رینگ نقره‌ای بازار سرمایه گذاشت و اتفاقاً تمام محصولات خود را به فروش رساند.

میزان درآمدزایی فولاد مبارکه اصفهان در این هفته بالغ‌بر ۸۷۴ میلیارد و ۱۶ میلیون تومان بالغ شد.

ورق سرد B

در هفته گذشته فولاد اصفهان در رینگ معاملات بورس کالا با عرضه ۲۴ هزار تنی ورق سرد به دیدار خریداران آمد اما؛ بازهم این شرکت در حد پاسخگویی به تمام مشتریان برنیامد و بیش از ۳ هزار تن از تقاضا‌ها بدون پاسخ ماند؛ این شرکت با فروش عرضه‌های خود، بیش از ۵۶۵ میلیارد و ۵۶۲ میلیون تومان درآمد کسب کرد.

ورق قلع اندود

این فولادساز اصفهانی از سوی دیگر با ورق قلع اندود گام به رینگ معاملات بازار گذاشت و استقبال خریداران از این کالا نیز قابل‌تأمل بود.

در این هفته فولاد مبارکه اصفهان باعرضه ۴ هزار تنی این ورق به استقبال مشتریان آمده بود و به تمام درخواست‌های مشتریان بر اساس عرضه‌های خود، پاسخ مثبت داد تا درآمد حاصل از مجموع فروش به ۱۲۳ میلیارد و ۵۱۱ میلیون تومان بالغ شود.

تختال رنگی

این کالای غول فولادسازی خاورمیانه نیز با ۳۱۰ هزار تن عرضه همراه بود و خریداران ۶ هزار تن از عرضه‌ها را به‌صورت سلف خریداری کردند و درمجموع درآمدی بالغ‌بر ۱۸۴ میلیارد و ۹۴۳ میلیون تومان به دست آمد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع " بفجر " با محور سرمایه برگزار شد

مجمع عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" پاسا " دست به جیب شد

شرکت ایران یاسا تایر و رابر از زمان پرداخت سود خبر داد.
پرداخت سود

پرداخت سود " قیستو " از آخرین ماه پاییز

شرکت قند بیستون از زمانبندی پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع " ثالوند " با محور سرمایه به گوش می رسد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری مسکن الوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.
دعوت از سهامداران

دعوت از سهامداران " دهدشت " به مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی دهدشت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: