کد خبر : ۲۴۸۲۵۴
اندوخته آمیتیس به صدر ماهانه آمد؛
۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته منتهی به ۱۶ مهرماه ۱۴۰۰، برابر با ۳۷۷ هزار و ۲۲۱ میلیارد تومان رسید و متوسط ارزش ۹۰صندوق، در محدوده بالای ۴ همت قرار بگیرد.

اعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی ۴.۶ همتی به دارایی‌ها افزوده شد

به گزارش بورس‌نیوز، در این گزارش به بررسی نوسانات ارزش و بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت پرداخته‌شده است. اقلام اصلی مربوط به صندوق‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌نمایید.

از جمله عناصر اصلی جدول زیر می‌توان به آخرین ارزش صندوق‌ها، بازدهی ماهیانه و بازدهی یک‌ساله آن‌ها اشاره کرد.

ارزش کل صندوق‌های با درآمد ثابت در هفته منتهی به ۱۶ مهرماه ۱۴۰۰، برابر با ۳۷۷ هزار و ۲۲۱ میلیارد تومان رسید و متوسط ارزش ۹۰صندوق، در محدوده بالای ۴ همت قرار بگیرد.

اعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی ۴.۶ همتی به دارایی‌ها افزوده شداعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی ۴.۶ همتی به دارایی‌ها افزوده شداعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی ۴.۶ همتی به دارایی‌ها افزوده شداعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی ۴.۶ همتی به دارایی‌ها افزوده شداعتماد به درآمد ثابت‌ها بازگشت/ نقدینگی ۴.۶ همتی به دارایی‌ها افزوده شد

لازم به ذکر است که از نسبت به هفته گذشته، نقدینگی در حدود ۴.۶ همت (۴ هزار و ۶۲۳ میلیارد تومان) به این صندوق‌ها اضافه شده است.

تنها دو صندوق قرمزپوش ماهانه بودند!

با نگاهی به عملکرد هفتگی این صندوق‌ها می‌توان دریافت که صندوق «توسعه سرمایه نیکی» با ۲.۰۳درصد بهترین بازدهی را داشته و جای الماس کوروش را گرفت و از انتهای جدول نیز تنها صندوق «با درآمد ثابت کوثر یکم» وجود دارد که با بازدهی ۰.۰۸ منفی قرا گرفته است.

اندوخته آمیتیس به صدر ماهانه آمد

بهترین عملکرد ماهیانه را دو صندوق «اندوخته آمیتیس» با ۴.۹ درصد بازدهی مثبت و «نیکوکاری لوتوس رویان» با ۳.۴۴ درصد بازدهی به خود اختصاص دادند.

همچنین ضعیف‌ترین بازدهی مربوط به دو صندوق «مشترک صنعت و معدن» و «توسعه سرمایه نیکی» با ۱.۲۷ درصد بازدهی منفی را ثبت کردند.

منفی‌های فصلی و سالانه، به قعر چسبیده‌اند!

بهترین عملکرد سه‌ماهه را صندوق «اندوخته آمیتیس» با ۹.۳۵ درصد بازدهی داشته و بدترین عملکرد فصلی را نیز ۲ صندوق «اتحاد آرمان اقتصاد» با بازدهی منفی ۷.۳۹ درصد منفی و صندوق «ثبات ویستا» نیز عملکرد منفی ۷.۳ درصدی را از خود نشان داده است.

بهترین عملکرد سالیانه را صندوق «با درآمد ثابت کوثر یکم» با ۲۷.۲۵ درصد و «سپر سرمایه بیدار» با ۲۵.۸۵ درصد داشته‌اند.

کمترین بازدهی محقق شده سالیانه نیز مربوط به همان همیشگی‌ها بود یعنی صندوق‌های «خاتم ایساتیس پویا»، «اتحاد آرمان اقتصاد» و «همای آگاه» به ترتیب با ۲۵.۸۵ درصد و ۲۲.۵۷ درصد و ۲۱.۹۶ درصد بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع

اقدام به افزایش نقدینگی در مجمع " بپاس "

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار می‌شود.

" بکام " سهامداران را فراخواند

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار می‌شود.
قطار افزایش سرمایه در مجمع به

قطار افزایش سرمایه در مجمع به " پکویر " رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت کویرتایر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: