کد خبر : ۲۴۸۲۷۰
بانک سینا در شهریورماه با کاهش درآمد ۳۹ درصدی مواجه بود؛
۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵
سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری طی دوره یک‌ماهه منتهی به شهریورماه برابر با ۳،۰۸۶ میلیارد ریال اعلام‌شده که نسبت به ماه گذشته کمتر از یک درصد اُفت را به دنبال داشت.

روند بی ثبات درآمد‌های بانک سینا+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، بانک سینا در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموع درآمد‌های حاصل‌شده از تسهیلات اعطایی طی دوره یک‌ماهه را برابر با مبلغ ۳،۸۸۹ میلیارد ریال اعلام کرده و از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه نیز میزان درآمد اعطایی خود را برابر بالغ‌بر ۳۴.۰۸۴ میلیارد ریال ارائه کرده، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده بانک سینا  ۲۷،۰۹۶ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

عملکرد ماهانه بانک سینا در شهریورماه+بورس نیوز

میزان درآمد تسهیلات اعطایی "وسینا" 

روند کسب درآمدهای بانک سینا+بورس نیوز

بر پایه این گزارش، میزان درآمدی که بانک سینا در شهریورماه کسب کرده نسبت به ماه گذشته ۳۹ درصد کاهش را در پی داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز رشد ۲۶ درصدی را شاهد بوده، همچنین میزان درآمدی که از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه حاصل‌شده نسبت به سال گذشته ۷۷ درصد رشد را تجربه کرده است.

بیشترین درآمد حاصل‌شده بانک سینا طی دوره یک‌ماهه منتهی به شهریورماه در اختیار «سایر تسهیلات» با ۲،۱۷۸ میلیارد ریال بوده و رتبه بعدی را «مشارکت مدنی» با ۸۵۳ میلیارد ریال به خود اختصاص داده، همچنین تسهیلاتی که طی دوره وصول‌شده برابر با مبلغ ۱۱۹،۷۳۸ میلیارد ریال بوده است.


بیشتر بخوانید: مزایده "وسینا" نتیجه‌ای نداشت


پرداختی سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وسینا"

بر اساس این گزارش، میزان پرداختی بانک سینا جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری طی دوره یک‌ماهه منتهی به شهریورماه برابر با ۳،۰۸۶ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته کمتر از یک درصد اُفت را به دنبال داشته و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۰ درصد رشد را مشاهده کرده، همچنین از ابتدای سال مالی تا انتهای شهریورماه نیز میزان پرداختی بانک سینا بابت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بالغ‌بر ۱۷،۸۲۳ میلیارد ریال گزارش‌شده است.

بیشترین سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری بانک سینا طی دوره یک‌ماهه منتهی به شهریورماه در اختیار «سپرده‌های بلندمدت دوساله» با ۱،۹۶۶ میلیارد ریال بوده که نسبت به ماه گذشته ۵ درصد افزایش پرداختی داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
برگزاری مجمع

برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت حفاری شمال در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ برگزار می‌شود.
تطبیق اساساسنامه

تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت داروسازی دکتر عبیدی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶برگزار می‌شود.

" قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت تولیدی قند شیروان قوچان بجنورد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ برگزار شد.
سهامداران

سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین از زمانبندی پرداخت سود خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: