۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
تحقیقات نشان می‌دهد هر نهادی دارای سه مؤلفه نیروی انسانی کارآمد، چشم انداز و قدرت پیش بینی آینده بر اساس داده‌های صحیح باشد، در دشوارترین شرایط نیز راه خود را به سمت پیشرفت و تعالی می‌گشاید.

بانک ایران زمین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، تحقیقات نشان می‌دهد هر نهادی دارای سه مؤلفه نیروی انسانی کارآمد، چشم انداز و قدرت پیش بینی آینده بر اساس داده‌های صحیح باشد، در دشوارترین شرایط نیز راه خود را به سمت پیشرفت و تعالی می‌گشاید. بانک ایران زمین با تکیه بر این سه عنصر، در شرایط حساس و پیچیده برآمده از همه گیری کرونا توانست در حوزه‌های گوناگون عملکردی شایسته و قابل دفاع از خود نشان دهد که شرح آن در ادامه می‌آید.

بانک ایران زمین از سال ۱۳۹۵ به این سو، با طرح برنامه‌ای مدون و قابل اجرا، مسئولیت‌های اجتماعی خود را به ترتیب زیر اولویت بندی کرد:

فعالیت‌های زیست‌های محیطی
مشارکت‌های عمومی
حمایت از تولید داخلی
فعالیت‌های رسانه‌ای مشتری محور

این نهاد مالی در بخش فعالیت‌های زیست محیطی بسیار فعال ظاهر شد و با راه اندازی پویش‌های متعددی چــون کمپین «همین یک زمین»، کمپیــن «یک قطره کمتر»، پویش بلوط ایران زمین، پویش آلرژی به مصرف انــرژی، حمایت از پویش من هم یک جنگلبانــم و حمایت از جایزه یحیی (روز محیط بان)، نشان داد حمایت از محیط زیست کشورمان، دغدغه جدی مدیران بانک ایران زمین است.

در این شماره از نشریه می‌خوانیم:

سید محمدحسین استاد، سردبیرنشریه ارتباط ایران زمین؛ پیش از پرداختن به نکاتی چند، لازم می‌دانم تکمیل و تسریع روند واکسیناسیون شبکه بانکی و عمومی را به شما عزیزان تبریک بگویم؛ بانک ایران زمین از اینکه توانست در این شرایط دشوار گامی مؤثر در جهت حمایت از تأسیس مراکز واکسیناسیون در کشور بردارد، شاکر خداوند است.

خوشــبختانه اقدامات عاجل و نتیجه بخش دولت تازه نفس در مهار و مدیریت بیماری کرونا از طریق واکسیناسیون این نوید را می‌دهد که کشور طی ماه‌های آینده بتواند این ویروس را تحت کنترل درآورد و به تبع آن نهاد‌های مالی، خدماتی و شبکه تولید داخلی نیز پس از یک سال و هشت ماه رکود و کم کاری، بتوانند دوباره فعالیت معمول و طبیعی خود را از سر بگیرند.

خبر خوب اینکه؛ بانک ایران زمین در سال ۱۴۰۰ به مدد اراده محکم مدیران ارشد خود و برنامه ریزی دقیق با تحقق بخشیدن به بخش اعظمی از اهداف تعیین شده، به پیشرفت خود شتاب بیشتری می‌دهد و امیدوار است با ارائه هرچه بهتر خدمات آنلاین و پس ازآن خدمات دیجیتالی شایسته، مشتریان ارجمند این نهالی مالی را از بلایای احتمالی نظیر اپیدمی کرونا در آینده حفظ کند. خبر خوب دیگر اینکه؛ واکسیناسیون آن دسته از کارمندان بانک ایران زمین که در نوبت‌های گذشته موفق به تزریق واکسن کرونا نشده بودند، در محل باغ موزه دفاع مقدس انجام شد و اکنون این نهاد مالی با خیال آسوده‌تر و عزم راسخ‌تر خدمات متنوع خود را به مشتریان و متقاضیان ارائه خواهد کرد.

نکته مهم دیگری که لازم است در این مجال کوتاه آن را یادآور شــوم، عزم جزم بانک ایران زمین در عمل به مســؤولیت‌های اجتماعی خویش بر اســاس اولویت بندی‌های مصوب این نهاد مالی اســت. در مصاحبه‌ای تفصیلی نیز به این مهم اشاره کرده ام که بحث حمایت از محیط زیست و تمامی شاخه‌های آن از الزامات بانک ایران زمین است و آموزش مداوم، هدفمند و همگانی به ویژه از سنین پایین می‌تواند در کاهش آلام زیست محیطی مؤثر باشد.

رویداد‌های مثبت و مبارکی در ماه شهریور در بانک ایران زمین رخ داده؛ رویداد‌هایی که منافع مشتریان و ذینفعان این بانک را به خوبی تحت پوشش قرار می‌دهد و روند پیشرفت بانک را نیز تسریع می‌بخشد.
* بانک ایران زمین نمونه موفق بانکداری دیجیتال در آینده نزدیک
* تکمیل واکسیناسیون همکاران جامانده بانک در مرکز باغ موزه دفاع مقدس
* رونمایی از سامانه داشبورد مدیریت ریسک بانک ایران زمین
* شعبه خوراسگان اصفهان به باشگاه ۲۰۰۰ میلیاردی‌ها پیوست
* استاد: بانک ایران زمین حامی بی، چون و چرای محیط زیست کشور است
* رادیو آوای ایران زمین: بخش معرفی کتاب به کافه بانک اضافه شد
گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، گفتگو و مصاحبه با مدیران موفق، فناوری، بانک‌های جهانی، دانستنی، مناسبتی، ایران شناسی، فرایند، سلامت، ایران زمین در رسانه ها، آشنایی با نحوه کاشت و پرورش گیاهان و با هنرمندان از دیگر قسمت‌های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: